Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megbocsátanátok egy valószí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok egy valószínűleg megtörtént megcsalást?

Figyelt kérdés
24 hetes veszélyeztetett terhes vagyok. Együtt voltam a férjemmel korábban viszont utánna a gépen láttam, hogy alkalmi társkeresőn volt fennt. Félek, hogy valamit összeszedhettem. Tagadja, hogy lett volna kapcsolata. Elhanyagolni nem hanyagoltam el. Úgy gondolom hogy ha már most megingott később se lesz jobb.. Sajnos korábban többször hazudott szemtől szembe.
2019. nov. 6. 17:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9/10! A kérdező a 24. hétben van,szerinted hogy vetesse el a gyereket mégis???
2019. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy vetesse el, csak hogy beszéljék át a dolgokat...
2019. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már nem kell kidobni a ghecibe a gerinctelen szhardarabot mert itt a baba …. ezt meg ne fogadd :D
2019. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!