Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok, lehet benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok, lehet benne bízni? A pasim tekefonjában rengeteg beszélgetést találtam lányokkal, megkérdezi, hogy mizu, taliznak-e, olyan jó lenne szexelni, stb.

Figyelt kérdés
Elmondása szerint csak szórakozik. Tudom, hogy tényleges sosem csalt meg, szeret, de engem ez is elszomorít, főleg, hogy fél éve is ezen vitáztunk, akkor azt mondta abbahagyja, azóta nem is néztem meg a telefonját, tegnapig... Ezen kívül jó a kapcsolatunk, de engem ez kiborít, szórakozásból se csináljon ilyet, vagy csak én fújom fel?
2019. szept. 11. 08:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Te fújod fel? Azt, hogy más nőket szédít? Hát, ezt nem lehet felfújni, ez minden normális embert kiborítana. Persze mindjárt jönnek majd a kommentek, hogy mi jogon nézegeted a telefonját, az privát szféra...
2019. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es. 1,5 év alatt 2x néztem bele, és sajnos volt mit látni. Az a szerencséje, hogy csak neten szédíti a csajokat, csak annyira nem értem, mert amúgy meg tényleg szeret, közös jövőt tevrezünk, de mint egy hülye kiskamasz, ezzel nem tud leállni, mert szórakoztatja a dolog, meg direkt elég r***ncoknak ír, akiket lehet hülyíteni.
2019. szept. 11. 08:57
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem fújod fel.Párkapcsolatban élő normális férfi nem csinál ilyent.

Kiváncsi lennék ő mit szólna,ha te irogatnál ilyent más pasiknak.

2019. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak addig marad meg nála kérdezősködés szintjén, amíg valaki igent nem mond neki. Szörnyű, hogy még te gondolkozol azon, hogy felfújod-e. Teljesen megbízhatatlan ember, nem bocsátanék meg.
2019. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Álljunk meg... nincs olyan hogy "csak a neten szédíti a csajokat".

Ő konkrétan csajozik, és dugni akar.

Csak nem nagyon jön össze neki, de ez nem rajta múlik.

Az is érthetetlen hogy merül fel a kérdés hogy mit miért csinál sőt meg lehet-e neki bocsátani.

Mit szeretnél mi történjen?

Ne legyél már ennyire szolgalelkű birka.

2019. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

"Az a szerencséje, hogy csak neten szédíti a csajokat,"

Ezzel ámítod magad?

Tényleg ennyire buta vagy?

A 10 ujján nem tudná megszámolni hányszor csalt meg!

Te a biztonságot adod, más meg a puncit!

Gratulálok!

Tudod mi a gáz?

Erre az életemet rá merem tenni!

2019. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Simán belementek többen is, de utána nem írt nekik. Tényleg csak írogat.
2019. szept. 11. 09:04
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Páros lábbal rúgnám ki nem is kérdés!
2019. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

#7:

A megcsalásnak az a lényege, hogy te nem tudsz róla.

Lebukott többször is, te pedig annyira szereted, hogy nem látod a fától az erdőt!

Nagyongyorsan hagyd ott, egy percet sem érdemel az idődből!

2019. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Ez most megint egy troll kérdés?

Ha nem, akkor vágd ki azonnal.

2019. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!