Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok, lehet benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok, lehet benne bízni? A pasim tekefonjában rengeteg beszélgetést találtam lányokkal, megkérdezi, hogy mizu, taliznak-e, olyan jó lenne szexelni, stb.

Figyelt kérdés
Elmondása szerint csak szórakozik. Tudom, hogy tényleges sosem csalt meg, szeret, de engem ez is elszomorít, főleg, hogy fél éve is ezen vitáztunk, akkor azt mondta abbahagyja, azóta nem is néztem meg a telefonját, tegnapig... Ezen kívül jó a kapcsolatunk, de engem ez kiborít, szórakozásból se csináljon ilyet, vagy csak én fújom fel?
2019. szept. 11. 08:44
1 2 3
 11/21 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Ki dobnák ! De egy ilyen féregnek van nője aki meg normális az évek óta magányos azért be halok a mai csajokon .... persze persze csak szórakozik de buta vagy hogy elhiszed
2019. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Ki kell dobni. Persze, csak chatelget, meg részeg volt...stb. De még ha csak chatelget is, akkor onnan már csak 1 lépés a szex és azzal, aki először igent mond. Mert lesz majd olyan is.


Jártam így én is, 20 perc alatt pakoltam össze a ruháit és már költözött is el.

2019. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Meg kéne neki mindent adnod!
2019. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Sok jóra nem számítanék tőle.
2019. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%

13: a szex két ember közös öröme, nem pedig a férfi privilégiuma, hogy ha nem kap meg mindent, amire épp vágyik, akkor jogosan mehet félre. Nagyon egy undorító vagy.


Kérdező: egy normális ember nem csinál ilyet. Én már rég reptettem volna, de hát te tudod. Biztos, hogy csal. És azért nem ír tovább a csajoknak, akik belemennek, mert felhívja őket és úgy beszélik le.

2019. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

Még nem csalt meg, mert egyik lány sem akarta őt. Szóval nem volt lehetősége rá (bár ki tudja, ennyiből simán k_rvázhatott is).


Szóval innentől a te dolgod. Akarsz-e olyannal együttlenni, aki megcsal téged, szeretőt tart? Szeretnél nyitott kapcsolatot? Nem vagy monogám? Mert lehet szabályok köré tenni. Lehet csak egy szeretője, akivel csak gumival szexelhet. Ha neked ez jó, és nem megalázó, illetve te is szívesen kamatyolnál másik pasival, tartanál szeretőt.


Ha viszont nem vagy érekelt a nyitott kapcsolatban, és szigorúan monogám vagy, akkor mi a kérdés? Miért nem vágod ki csak simán, mint macskát szarni!?

2019. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Te még hiszel a tündérmesékben? Honnan tudod, hogy nem csalt meg "csak a neten szédítem a nőket".

Gondold már végig, miért is teszi a "netszédítést" mert csak hódítani akart, imponálni saját magának = fejben már megtette, az hogy a gyakorlatban is meg csak idő kérdése, vagy egyszerűen nem tudsz róla.

Üljetek le, beszéljétek meg, vagy új alapokra helyezitek a kapcsolatotokat, vagy zárjátok le.

2019. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fújod fel. Az exem a szemem láttára küldözgette más csajnak a kolbászát, hát rohadtul ki voltam akadva és ő se "csalt meg" mert 0-24ben egymás nyakán voltunk. Hát azóta se értem miért nem hagytam ott azonnal. Ne nézd el neki!!
2019. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak szórakozik,hát persze...férfiként mondom,elég kis százalék van rá,hogy pusztán lököttségből ilyeneket csinál.
2019. szept. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
én még a lánybarátok miatt is féltékeny vagyok.. ha velem tenné letolnám a torkán a telót és vége.. igaz nagyon fájna, de nem leszek senki kapcája!!!
2019. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!