Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Láttam egy beszélgetést a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy beszélgetést a barátnőm telefonján, amitől összezuhantam, és örlődöm. Mi lehetne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
A minap láttam a telefonján egy beszélgetést. Pont akkor pityegett a messengere, ő nem volt a közelbe, én pont láttam a chat fejet. Egy pasi volt, valami nyájas dolgot írt neki. Én hülye meg végig néztem a beszélgetésüket. Arról írtak egymásnak, hogy hamarosan újra találkoznak, meg mindenféle szexxel kapcsolatos dolgokat. Még intim képeket is küldözgettek egymásnak. Ő még nem tudja, hogy lebukott, nem mondtam neki.
2019. júl. 31. 22:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám a csajt.
2019. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Dobd ki a flancos 3,14csát!
2019. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Szembesíteni, és számon kérni, hogy mi a fenéért van még veled, ha másra vágyik. Magyarázza el, ismerd meg az okokat,még ha fájdalmas is. Ebből tanulsz később. Kivéve ha nem ad rá magyarázatot, akkor csak siman sggfej
2019. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
Miért turkálsz más telefonjában?
2019. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Ne mondd el neki, hogy tudod. Legyen szivatós bosszú!
2019. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért turkál más telefonjában? Azért mert látott vmit, ami később befolyással lesz/lehet a kapcsolatára. De ő is kérdezhetné akkor, hogy miért csalja a háta mögött...de érdekes módon nem ezen háborodott fel a válaszoló.

Egyébként vond kérdőre, és ne magyarázkodj, ha ő is azzal jön, minek turkálsz a telójában.

Ja és tud, hogy ebben az esetben neked van igazad, szóval ne félj ettől. Hajrá!

2019. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Csak mond meg, hogy tudod, és ne csinálj ügyet belőle.
2019. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

Szívasd meg és dobd ki.

Kérj kölcsön tőle vagy küld szét a beszélgetéseiket stb...szóval fájdalmas legyen. Aztán mehet..

2019. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk igaza van. Ha olyan párom lenne, aki nem ismeri a nyelvtant, akkor én is keresnék másikat... 😃😃

[link] + (-val, -vel) = szexszel


Viccet félretéve... szépen elkezdhetsz mást keresi. Addig pedig még dughattok párszor.

2019. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12%
Hupsz, véletlenül beleugrott egy beillesztés a közepébe. Ezúton ajánlom mindenkinek az idei otthon fesztivált! 😅
2019. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!