Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Láttam egy beszélgetést a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy beszélgetést a barátnőm telefonján, amitől összezuhantam, és örlődöm. Mi lehetne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
A minap láttam a telefonján egy beszélgetést. Pont akkor pityegett a messengere, ő nem volt a közelbe, én pont láttam a chat fejet. Egy pasi volt, valami nyájas dolgot írt neki. Én hülye meg végig néztem a beszélgetésüket. Arról írtak egymásnak, hogy hamarosan újra találkoznak, meg mindenféle szexxel kapcsolatos dolgokat. Még intim képeket is küldözgettek egymásnak. Ő még nem tudja, hogy lebukott, nem mondtam neki.
2019. júl. 31. 22:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzeted, ugyanígy jártam tavaly. A telefonja az ágyon volt, amikor írt neki egy srác messengeren. Felvillant a teló és egy részletet lehetett is látni az üzenetből. Valami nyálas írás volt. Muszáj voltam belenézni még is mi a fene ez... Addig a telefont mindig magánál tartotta, nem igazán hagyta elől, gondolom emiatt. Akkor már miért nem rakott rá jelszót vagy valami, mindegy is.

Rögtön szakítottam vele, magyarázat nélkül. Utána lévő pár napban még próbált velem beszélni, nem értette miért dobtam ki... Végül elmondtam neki, és még ő volt felháborodva.

Mérgemben megfordult a fejemben a bosszú, de végül hagytam az egészet. Utólag látom, hogy jól döntöttem.

Szakíts vele és kész, lépj tovább. 22/f

2019. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Én leszopatnám és amikor a szájába élvezek hozzávágnék egy ezrest, és megmondanám hogy takarodjon haza.
2019. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Azonnal szembesíteni és kidobni!
2019. aug. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16%

Kamu.


"én pont láttam a chat fejet. Egy pasi volt, valami nyájas dolgot írt neki. Én hülye meg végig néztem a beszélgetésüket"


AH,nincs kód a telóján?

"

Ő még nem tudja, hogy lebukott, nem mondtam neki."


Ha kapott üzenetet,de Te megnézted,akkor tudja.Főleg mikor látja,hogy egy üzenet màr olvasott,amit viszont nem ő olvasott el.

2019. aug. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan, hogy megjelölés olvasatlanként !
2019. aug. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

Jól működő kapcsolat?


Ne titkold, hogy tudod, beszéld meg vele, tagadni fog az 100. Max mondd azt neki, hogy felkeresed a pasit, attól majd megered a nyelve

2019. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Az kemény! Már aznap mehetett volna a szembesítés után ahova akar.
2019. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A saját sztorim hasonló kedves kérdező.

Az utóbbi hetekben nagyon megváltozott a barátnőm, aztán a telefonja elárulta, hogy mi az oka. Tegnap tudtam meg, még nem szembesítettem, mivel magam sem tudom mit akarok,illetve mit mondjak.. sose voltam ilyen helyzetben...

7 éves kapcsolatról van szó, ami eddig gond nélkül ment, mindent megbeszéltünk egymással.

27\F

Pár napot

2019. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%

Anno nekem is 7 év után volt ez.

Nincs miről beszélni. Meg kell mondani, hogy tudsz mindent, és tovább lépni. Nem kell veszekedni, magyarázatot követelni.

2019. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok a balhézás híve, de egyetértek azzal a hozzászólóval aki szerint szpás után vágj hozzá egy ezrest és búcsúzz el... De megnéznék egy ilyen jelenetet :D

Akárhogy döntesz, semmiképp ne maradj vele mert nem érdemli meg.

32/N

2019. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!