Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem lehet arról beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet arról beszélni, hogy a nők is csalják a férfiakat?

Figyelt kérdés
Quora-n volt egy kérdés nyáron arról, hogy ugyan miért csalják a férfiak a nőket. Jött a sok együttérző férfigyűlölet, én meg amikor odaírtam, hogy a nők se jobbak, akkor egyből törölték a választ és onnantól nem is tudtam többet írni... Most ennyire nehéz elfogadni az igazságot vagy mi van? Senki nem mondta, hogy minden férfi hűséges, de a nők semmivel nem jobbak a világon.
2020. nov. 30. 12:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%

Mindkét nem tagjai között vannak megcsalók bőven. Ezt kár volna tagadni. Az igaz, hogy én csak olyan esetről tudok, ahol a férfi ment félre (és független nőkkel, volt hova költözni válás után), de ettől még nem dugom a fejem homokba: biztos vagyok benne, hogy kb ugyanannyi nő is csal.

Nő vagyok és ezt sosem tagadnám. De! Nem minden ember csal szerintem kb az emberek fele. Rengeteg hűséges embert ismerek, én is ilyen vagyok, inkább elváltam amikor már nem lehetett a kapcsolatot megmenteni. És nem tetszik, amikor valaki el sem hiszi, hogy szingliként sem kefélek össze-vissza. Valahogy degradálónak tartom, amikor valaki a saját piszkos lelkivilágát rám próbálja vetíteni. Az zavar.

2020. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mindenki ilyen.
2020. nov. 30. 14:54
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

15. Vagyok!

Na, pont olyanokról írtam mint a 17-es.


18!

És? Én leszarom a másik férfit, miért nem ad meg mindent az okkal félrelépő feleségnek?!

2020. nov. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
90%

a 24 asszongya, hogy: "És? Én leszarom a másik férfit, miért nem ad meg mindent az okkal félrelépő feleségnek?!"

ajaj.

Ez valami szolgáltató ágazat működéséről szólna? az "okkal félrelépő" okait is ismered? hátha kéjelgő szexmániás a "hölgy"?


Én két ember kapcsolatáról, a párkapcsolatról akartam beszélni. Ami hűségről, megértésről és szeretetről szól.

2020. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
43%

24!

Ha felkínálja magát nekem egy nő akkor élek a lehetőséggel.

Miért is kínálja fel? Az már nem érdekel.

Felnőttek vagyunk szabad akarattal és döntésképességgel.

2020. dec. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#21 Tehat ha valaki elvalik, akkor az attol meg huseges marad??? Csak mert szerintem rohadtul nem. Az ESKUvon eskut tettel, hogy joban rosszban amig a halal el nem valaszt. Ha a valoperes biro valasztott el, akkor bizony hutlen voltal...
2020. dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
45%

"hogy joban rosszban amig a halal el nem valaszt."


Ilyen nincs a polgári esküvőn. Már megint eddig az számít.

2020. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
46%
Ja jo, ha nincs a polgari eskuvon ez, akkor viszont kimonthajtuk, hogy az egesz hazassag (polgari) csak a no anyagi helyzetenek bebizotsitasarol szol, es addig tart, amig a no nem talal jobb kant, mint ahogy az lenni szokott...
2020. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
26, ezek meg az eskü? Pfff... Inkább kifogást gyártanak, hazudoznak, eltávolítják a nem tetsző embereket/megjegyzéseket, nehogy csorbuljon a nemlétező emberségük. Holtomiglan, holtodiglan. Ez mi? Nektek semmi, vki meg megfogadja. Ugyanaz mint a hitelszerződés, aláírod, elfogadod, ez van. Csak úgy szabadulsz ha törlesztesz. Nyilván ezért nem is szeretnek hitelt felvenni férgesék, a felelősséget kerülik, mint hajléktalan a vizet.
2020. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!