Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem lehet arról beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet arról beszélni, hogy a nők is csalják a férfiakat?

Figyelt kérdés
Quora-n volt egy kérdés nyáron arról, hogy ugyan miért csalják a férfiak a nőket. Jött a sok együttérző férfigyűlölet, én meg amikor odaírtam, hogy a nők se jobbak, akkor egyből törölték a választ és onnantól nem is tudtam többet írni... Most ennyire nehéz elfogadni az igazságot vagy mi van? Senki nem mondta, hogy minden férfi hűséges, de a nők semmivel nem jobbak a világon.
2020. nov. 30. 12:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%
Lehet arról beszélni, hogy emberek csalnak embereket?
2020. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
Biztos a stílusos volt a probléma. Kb. Itt is minden második versenyzőt tiltani kéne.
2020. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%

És most jöttél ide, mert itt minden bunkó, paraszt, balkáni megnyilvánulást megengednek?


Most ugye azt várod, hogy kórusban elkezdjük, hogy minden nő egy pénzéhes rbanc.

2020. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
2%
#13 Mondjuk ez igy is van, talan nem mind, de a nagy resze csak a penzre megy.
2020. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
6%

Ezen nincs semmi meglepő!

Amíg ilyen rohadt liberális keresztény világ van addig mi férfiak sehol sem leszünk!

Az iszlámban meg pont fordítva van, “ha a férfi beszél a nő hallgat” és ezt tiszteletben is tartják.

Egyébként ezen az oldalon is nő uralom van, nem csak ők játszák az eszüket hanem a pitcsájukat nyaló buta pasik is.

Ha én itt is beírom a véleményem egy nőről akkor törölve vagyok , de pasikat lehet ekézni nyugodtan.

Én ezért drukkolok, hogy minél hamarabb eliszlámosodjunk és akkor ezeknek annyi lesz.

2020. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
47%

8!

A független férfi vajon kit csal?? Áruld már el!

2020. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%
#15: nem nő uralom van nyaluzo punci kutyákkal, hanem minden közösség kiveti magából az olyan gyökereket, mint te és a tarsaid. Csak rinyalni tudtok, gyűlölködő és másokat hibáztatni. Ez az egész repertoárotok.
2020. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
36%
"A független férfi vajon kit csal?? Áruld már el!" Elárulom: a nem független nő férjét. Együtt csalják meg ketten, becsapják. Szívesen. Nem lett volna bonyolult kitalálni.
2020. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
28%
18: Egyetértek.
2020. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Miért nem írtál ki másik kérdést?
2020. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!