Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem fiatal lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem fiatal lányokkal beszélgetett ,meztelen képeket cseréltek.Hogy tovább?

Figyelt kérdés
Kiderült,nem kutakodok és ez után sem vagyok hajlandó nyomozni utána.Eltávolodtunk ,van 2 kisgyerekünk. Hibáztam ,nem törődtem vele annyit ,inkább csak anyaként funkcionáltam. Megbeszéltük ,nagyon próbálkozik és én is próbálok tenni . Ez a tüske most már örökké bennem lesz és csak felesleges köröket futunk vagy fel lehet ezt dolgozni ?Voltatok ilyen szituációban ?
2020. nov. 30. 09:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
12%
elhanyagoltad nem nézted ffi nak.ha a ffi otthon nem kap enni megy étterembe.....
2020. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
40%
Megmondta hogy nem szeret de te kapcsolat mentősdit akarsz játszani. Lol biztos nem csal meg soha többé 🙂
2020. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

Hibázott, belátta. Biztosan tudna többet tenni a kapcsolatotokért, talán te is. Nem veszekedtek. Akkor a gyerekeknek egyelőre semmi bajuk, és egy válással sokkal rosszabb lenne nekik (is).


Dolgozzatok a kapcsolatotokon. Teljesen normális, hogy a gyerekek érkezése felborítja a kapcsolat addigi működését. A családi élet az más, meg kell tanulni. Felejtsd el a romantikus filmeket, az élet nem ilyen.


Most még tüskének érzed ezt a dolgot. Később, miután lezártátok ezt az ügyet, talán értékesebbnek fogod gondolni a kapcsolatotokat, mivel sokat dolgoztatok a megjavításán. Rajtatok múlik.

2020. dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
33%
Jópasi lehet a férjed, ha ennyire kapós. Neked lehetett volna eszed annó, hogy egy hűtlen alfának csináltál gyereket. Dehát idd is meg a levét.
2020. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%

Elolvastam a kérdést, a kommenteket, férfiként válaszolok:

Szerintem lehet megoldás a problémátokra, de ez nagyon nagyon két emberen múlik. Magamból és ismerősi körömből kiindulva azt tudom mondani, hogy a férfiak szeretnek flörtölni, szeretik, ha úgy érzik, hogy még mindig nyeregben vannak, ez valószínűleg valami nyomi ösztönös dolog. :D Én ezt magamon is felismertem és iszonyatosan figyelek rá, hogy ne lépjek át egy határt. Menyasszonyom tudja, hogy ez egy létező jelenség, és mivel megbeszéljük az ilyen dolgokat (is), bízik bennem, én pedig igyekszem rászolgálni a bizalmára (eddig mindig sikerült, még ittasan is meg volt a kontroll magam fölött, és (terveim szerint) ez így is fog maradni).

Én azt gondolom, hogy a férjed is így lehetett ezzel, csak átlépte a határt. Ha bevallotta, megbánta, és tudtok ezen együtt dolgozni, akkor szerintem simán lehet jövője a kapcsolatnak, szerintem egy vár nem omlik össze attól, ha kiveszünk pár téglát. Sőt, akár erősíthet is a kapcsolatotokon, mert olyan dolgokat mesélhet, mondhat el, amit eddig nem is gondolt, hogy megbeszélhet veled. Szerintem egy igazi jó kapcsolatot, csak őszinteségre lehet építeni.

Ha a párod ebben partner, akkor szerintem túl lehet ezen lendülni, sőt, még profitálni is lehet belőle.

Viszont, ha nem, akkor nem... :(

A #24 féle barom véleményeket semmiképp ne vedd figyelembe, ők azok, akik mindenkinél mindent is jobban tudnak és még annál is jobban csinálnak, életükben nem is nézek meg mást a strandon a saját csajukon/pasijukon kívül. Szánalom...

Bocsi, hosszú lett és nyilván ez csak az én privát véleményem, nem evidencia, de hosszú ideje őszinte párkapcsolatban élőként én így gondolom. :)

Én bízom bennetek, hajrá!

29/F

2020. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Utolso. majd otthagy a nőd, drukokkolok.
2020. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!