Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem fiatal lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem fiatal lányokkal beszélgetett ,meztelen képeket cseréltek.Hogy tovább?

Figyelt kérdés
Kiderült,nem kutakodok és ez után sem vagyok hajlandó nyomozni utána.Eltávolodtunk ,van 2 kisgyerekünk. Hibáztam ,nem törődtem vele annyit ,inkább csak anyaként funkcionáltam. Megbeszéltük ,nagyon próbálkozik és én is próbálok tenni . Ez a tüske most már örökké bennem lesz és csak felesleges köröket futunk vagy fel lehet ezt dolgozni ?Voltatok ilyen szituációban ?
2020. nov. 30. 09:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Ezt mi névtelen, arctalan random idegenek nem mondhatjuk meg neked. Én azt gondolom, hogy bármilyen mélyről vissza lehet hozni egy kapcsolatot, ha mind a két fél akarja. Csak és kizárólag a ti döntésetek, hogyan folytatódik a történet.
2020. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Az rajtad múlik. Abból indulj ki, hogy több is volt ott, mint képcsere, ha nem ezekkel a lányokkal, legalább prostikkal. Egy STD vizsgálat jó lenne (mindkettőtöknek).

Ha nem lenne gyerek, rögtön mondanám, hogy ennyi volt. Így viszont tudom, hogy milyen nehéz. Egyedül nem fogjátok megoldani, menjetek el párterápiára.

2020. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Szia, igen én pl voltam. 2. gyerek után feleségem elhanyagolt, én pedig csajoztam. Lebuktam az üzenetekkel. Nem dugtam félre, nem is terveztem, de szükségem volt nők társaságára minden szempontból. Igaz, pucér képküldés nem volt, de intimebb üzenetek igen.

Megbeszéltük, beismerte, h 50%-ban ő a hibás h nem foglalkozott velem anyit. Azóta visszaállt a jó kapcsolat, testileg, lelkileg is.

Igazából ehhez csupán az kell, h a 2 fél tudjon beszélni egymással a problémáról és képesek legyenek beismerni és korrigálni a hibáikat. Ahol ez nem működik, ott nem hozható helyre semmilyen hiba.

2020. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
8%
Kamu kérdés... Bármelyik férfi megmondja, hogy egy nyakig felöltözött képet is nehéz kapni, nemhogy meztelen képeket csajokról :D
2020. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

4 Bárcsak kamu lenne.

3 Köszönöm,főleg ,hogy férfiként válaszoltál. Amikor te így éreztél miért nem mondtad a feleségednek,hogy hiányzol,legyünk többet együtt segítek ,hogy ne legyél zokni,legyen rám is időd mert ez így nem jó?(erre nem tud válaszolni a férjem,kíváncsi vagyok benned mi zajlott,csak hogy megértsem )

2020. nov. 30. 09:57
 6/26 anonim ***** válasza:
31%
4. Nem kamu. Egy csúcspasi, akivel az osszes no hemperegni akar, az kap pucer kepet is noktol.
2020. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

VÁLÁS.



“ Hibáztam ,nem törődtem vele annyit ,inkább csak anyaként funkcionáltam. ”


Lof•szt hibaztal. Kedves nok, ne legyetek mar ekkora balfek szerencsetlenseg labtorlok.

Talan a ferjecsked oda allt eled barmikor is, es azt mondta:

Dragam, olyan sokat dolgozol, a hetvegen en fozok es takaritok, te csak foglalkozz magaddal.

Szeretnem, ha ujra ferj es feleseg lennenk, es nem csak apa-anya.


Vagy pl:


Dragam, pentek este menjunk el ebbe az etterembe. Szeretnem ha egy kicsit kiszabadulnank a hetkoznapokbol, mindketten szepen feloltozunk, es eltoltunk egy romantikus estet.


Sorolhatnam meg estig!


Komolyan ez meg kerdes?

Tudod, hogy megcsalt, hatbatamadt, de azert probalnad menteni a kapcsolatot? Bennem olyan undor lenne, nem tudnek vele normalis emberi hangnemben beszelni, azt meg nem akarnam, hogy a gyerekeim a balhet halgassak otthon allandoan.

2020. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen jó pasi, hogy fiatal csajok küldenek neki meztelen képeket?
2020. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

"Kiderült,nem kutakodok és ez után sem vagyok hajlandó nyomozni utána."


Tehát büszkeségből hagyod, hogy kihasználjanak és teljesen hülyének nézzenek. Mert ha te belenézel a telefonjába, az mit is bizonyít? (Ha bele akar nézni a telefonoba, az a bizalom hiánya). Mert akkor van ugye bizalom, ha lezárod a telefonod a párod előtt, ez ám a bizalom. Legyél nő, derítsd ki mekkora a baj és cselekedj ha van, de dugd a fejedhomokba.


Engem már sajna kétszer csaltak meg, mindkétszer én kaptam rajta őket, mindkétszer telefonba. Amíg néztem végig a telefont, akkor és úgy hazudtak mint a vízfolyás, remélve, hogy pár dolog elkerüli a figyelmem. Aztán, hogy egyre több és több mocskos derült ki. Kétszer játszotta el velem ezt a sors. Ne legyél hülye kérlek.

2020. nov. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Itt nem a jó pasi rossz pasi a lényeg. Van egy 3éves és egy 10 hónapos gyerekünk,közös házunk ,sorolhatnám .Egy válás mindig nagyon nehéz .Nem tudom,hogy sikerül e a megbocsátás de úgy érzem ha meg sem próbálnám nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel ...ha csak a gyerekeimet nézem pl.
2020. nov. 30. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!