Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem fiatal lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem fiatal lányokkal beszélgetett ,meztelen képeket cseréltek.Hogy tovább?

Figyelt kérdés
Kiderült,nem kutakodok és ez után sem vagyok hajlandó nyomozni utána.Eltávolodtunk ,van 2 kisgyerekünk. Hibáztam ,nem törődtem vele annyit ,inkább csak anyaként funkcionáltam. Megbeszéltük ,nagyon próbálkozik és én is próbálok tenni . Ez a tüske most már örökké bennem lesz és csak felesleges köröket futunk vagy fel lehet ezt dolgozni ?Voltatok ilyen szituációban ?
2020. nov. 30. 09:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A nem vagyok hajlandó hozzáérni a telefonjához azt jelenti nálam ,hogy én nem akarok félelemben élni.Ha erre késztetést érzek megfogom a gyerekeim és elmegyek velük...
2020. nov. 30. 10:29
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem te, nem csak te vagy a hibás. Ezt felejtsd el.

Csak anyaként funkcionaltal? O funkcionált apaként vagy mindent rád hagyott?


Sok mindenben igaza van a 7-nek.

Ha biztos vagy benne, hogy konkrét megcsalás nem történt, akkor megpróbálhatjatok helyrehozni és átszervezni a nspjaitojat, hogy neked is legyen időd és közösen is tudjátok együtt lenni.

2020. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy ezt neked is át kellett élni .Nagyon rossz érzés.
2020. nov. 30. 10:32
 14/26 A kérdező kommentje:
Igaza van a hetesnek .Pontosan így láttam volna ha nem velem történik ez meg :(. Még most is azt érzem ez velünk történik ,biztosan?
2020. nov. 30. 10:36
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

“ Itt nem a jó pasi rossz pasi a lényeg. Van egy 3éves és egy 10 hónapos gyerekünk,közös házunk ,sorolhatnám .Egy válás mindig nagyon nehéz ”



Ne.

Csak ezt ne.

NE hasznald a gyerekeidet indokkent, hidd el, a gyerekek meg mindig jobban jarnak egy valassal, mint egy , beteg, allandoan veszekedo szulok mellett.

2020. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%

A részéről még biztos hogy van visszaút, mert ha otthon kap izgalmat akkor minek keresné máshol?

A kérdés hogy neked mi kell ahhoz hogy izgalmat nyújts neki és ő neked?

Hajlandóak lennétek túllépni a sérelmeiteken magatok és a gyerekek kedvéért?

2020. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem veszekszek a férjemmel. Én nem tudok veszekedni senkivel.Beszélgetni vagyok hajlandó csak.Nem hiszek abban ,hogy erővel bármit meg tudnék oldani .A gyerekeim nem használom semmire .Ezt rosszul látod.
2020. nov. 30. 10:53
 18/26 A kérdező kommentje:

17 köszönöm...igen ez egy nagyon jó kérdés.Én hajlandó vagyok ,csak nem tudom még egyenlőre a módját,hogy ezt h is engedjem el.

Azt mondja amikor ez volt úgy érezte ,hogy érzelmi válságban vagyunk és nem szeret . Azóta sok minden történt állítólag visszajött nála az érzelem... akkor sem értem hogy miért ez volt ennek a megoldása.Megalázva érzem magam.

2020. nov. 30. 10:57
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
Az a legnagyobb baj, hogy ő a retkes féreg, de te okolod magad emiatt...
2020. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A szüleim elváltak. Van fogalmam róla.Nem vagyok szánalmas rongy.De ha annak látsz akkor ám legyen . Nem neked szeretnék megfelelni
2020. nov. 30. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!