Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van jogom kidobni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom kidobni?

Figyelt kérdés
Novemberben megcsaltam a barátnőmet, iszonyatosan bánom, megbeszéltük már, nincsen harag, megyünk tovább. Erre a mai napon láttam a galériájában egy képet a melleiről, amit 1000% hogy elküldött valakinek. Biztos vagyok e benne? Igen, mert egyszerűen rühelli a testét, a melleit egyenesen gyűlöli,nem hogy fotózgassa csak úgy. Ti mit tennétek a helyemben?

2020. febr. 23. 00:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Azért ez messze nem egy szakítóindok ne haragudj. Az, hogy te magadból indulsz ki, az nem jelenti azt, hogy nem lőhet egy ártatlan képet a melleiről a telefonjával (amiben kutakodtál te bunkó!) hanem tuti elküldte valakinek. Én téged penderítenélek ki de nagyon gyorsan, nem elég, hogy megcsaltad még kutakodsz és vádaskodsz is, ez taszító.
2020. febr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de tükörbe néznék és szembe köpném magam...Te csaltad meg, ő megbocsátott neked, most meg csupán egy elmélet alapján azon agyalsz, hogy van-e jogod kidobni? Beszéld meg vele a dolgot.
2020. febr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De senki nem erti hogy biztosan tudom hogy igy tett? :D
2020. febr. 23. 00:38
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Inkább neki kellett volna téged kidobni.

Ráadásul még kutakodsz is.

2020. febr. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
3: és ha így tett tudod mi a véleményem? Hogy megérdemled!
2020. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Jogodban áll hallgatni.
2020. febr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, semmilyen törvény vagy protokoll nem kötelez rá, hogy mellette maradj.

Az már más kérdés, hogy a történtek után inkább lapítanopd kéne, nem még alaptalan feltételezéseken kiakadnod... Tudod: nehogy már a fika egye meg az óvódást...

Az pedig megint más kérdés, hogy egy eleve nem működő kapcsolatot nem érdemes fenntartani, azzal egyikőtök se jár jól, csak az időt pazaroljátok. Ahol pedig megcsalás van, az a kapcsolat nem működik.

2020. febr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiába rühelli a testét, gondolom tettél érte...

bár sztem ez provokáló kérdés.

2020. febr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
4%
Van jogod kidobni, azonnal tedd meg. Hogy képzeli ezt mégis ?!
2020. febr. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
11%
Nyugodtan dobd ki. Ő már rég kidobott téged, csak neked nem szólt. De ne remélj, különbet sem találni.
2020. febr. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!