Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van jogom kidobni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom kidobni?

Figyelt kérdés
Novemberben megcsaltam a barátnőmet, iszonyatosan bánom, megbeszéltük már, nincsen harag, megyünk tovább. Erre a mai napon láttam a galériájában egy képet a melleiről, amit 1000% hogy elküldött valakinek. Biztos vagyok e benne? Igen, mert egyszerűen rühelli a testét, a melleit egyenesen gyűlöli,nem hogy fotózgassa csak úgy. Ti mit tennétek a helyemben?

2020. febr. 23. 00:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%
#6 nal a pont.
2020. febr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális!
2020. febr. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Te hibáztál és most indokot keresel arra, hogy önmagad előtt a másikat is lehúzhasd: "hinnye no, ő is hibázott" - és találtál most valamit, amivel kapcsolatban kreatív fantáziával ráfoghatsz hasonlót, amint amit tettél vele.
2020. febr. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
Ha ragaszkodsz a teóriádhoz, akkor fogd fel úgy, hogy ez most 1-1.
2020. febr. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%

Aki utálja a melleit, az képet se küld róla senkinek. Nekem elhiheted.

A másik: szakíts vele. Te ezt a lányt nem hogy nem szereted, még csak nem is kedveled. Csak több fájdalomtól kíméled meg, ha gyorsan véget vetsz ennek. Ő járna a legjobban.

2020. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy igazad van és másnak küldte el. Szóval te megcsalhatod őt és azt neki meg kell bocsátania (gondolom könyörögtél érte) de ha ő ilyet tesz, te azonnal kidobod....miért is? Hiszen csak azt kapod vissza, amit megérdemelsz. Te nem bocsátasz meg neki? Kétszínű vagy. És ráadásul kutakodsz utána, ez annyira ciki. Nyomorult vagy, hagyd ott, mindegy, másnak küldte-e vagy sem, jobbat érdemel nálad. Tegyél úgy, mint a festék és kopj le.
2020. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Neked??Nincs.
2020. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy elküldte valakinek????

De ha igen, akkor mi van?

Elmesélem a másik oldalt. Megtudtam, hogy a párom megcsalt. Megbocsátottam, igyekeztem elfelejteni. Egyik nap jobban sikerült, másik nap bele akartam halni. Az önbizalmam a béka segge alatt volt. Hiába láttam magam szépnek a tükörben, csak arra tudtam gondolni, hogy velem van a baj, mert nem voltam elég jó, elég szép a páromnak. Egyébként teljesen egészséges az önértékelésem, elégedett vagyok magammal, de a történtek földhöz vágtak. Pedig látszólag rendben volt minden.

Akkor ismertem.meg valakit, aki flörtölni kezdett velem. Lett belőle egy online flört, mert találkozni nem nagyon tudtunk. Fizikailag nem tettem semmit, ő sem akart volna többet, de eléggé belemelegedtünk a flörtölésbe. Tudod mire volt ez jó? Kicsit kiszakadtunk a hétköznapokból, mindketten jól éreztük magunkat és némiképp helyreállt az önbizalmam, ami a párom miatt, aki hasonló pcsfej, mint te, megrendült.

Nehogy azt hidd, hogy a barátnőd rendben van, megbocsátott, így minden mehet a régiben. Nincs rendben. Gyászolja a kapcsolatotokat és a bizalmat, amit elvesztettél. Talán csinál butaságokat, vagy teljesen logikátlannak tűnő dolgokat. Mindezt azért, hogy újra felépítse önmagát. Soha nem lesz a régi a kapcsolatotok. De ha fontos neked, akkor nyaljad a fenekét, hódítsd meg, vigyél virágot, meg amit szeret, törődj vele és szeresd. Ha nem tudod felfogni, hogy mekkora törést okoztál neki, akkor meg engedd el.

2020. febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igaz 18#
2020. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, arra nem is gondolsz, hogy a megcsalásod után bizonytalan lett a testi vonzerejében, s elküldte a melleiről a fotót egy barátnőjének, hogy véleményt kérjen, s így a barátnőjével megnyugtattassa magát, hogy annyira azért nem visszataszító? Egy nő sosem fogja az általa csúnyának gondolt melleiről készült képet egy férfinak elküldeni, hogy leégesse magát és az önbizalmát még inkább aláássa, attól függetlenül, hogy tetszik-e neki a férfi vagy sem!
2020. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!