Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik úgy házasodtak össze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy házasodtak össze, hogy már az esküvő előtt volt megcsalás, mi lett a házasság vége? Együtt vagy külön? Miért?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 19:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.. Szerinted, ha nem érdekelne feltettem volna a kérdést?!
2021. jan. 15. 20:40
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerinted ki fog válaszolni?

Szerintem nem sokan vannak akik így házasodnak meg, vagy ha igen, szerintem már vagy megbánták vagy ők is csalják a párjukat.

Igazából milyen választ vársz? Hogy ettől függetlenül is szeret a párod és csodálatos házas élet vár rád az elkovetkezendo 20 évben?

Nem hiszem hogy van olyan aki ezt fogja neked mondani.

Sajnállak, hogy ennél többre nem tartod magad, mint hogy ilyen emberhez menj hozzá és reméled hogy működni fog.

2021. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hidd el biztos vanna, csak az esküvő után derült ki. Az ő válaszukra lennék kíváncsi, de úgy látom itt csak rosszindulatú emberek vannak, akik más kárán szórakoznak.
2021. jan. 16. 00:43
 14/16 anonim ***** válasza:
Bizony, itt mi vagyunk a galád, gonosz, rosszindulatú emberek. De a párocskád aki fűvel-fával félrekúrt az szent. 🤣🙈
2021. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy szent. Te állítottad, hogy enyém az egyedüli ilyen eset
2021. jan. 16. 07:47
 16/16 anonim ***** válasza:

Halkan jegyzem, hogy én vagyok a 12es válaszoló, nem ugyanaz vagyok mint a 14es válaszoló.


Figyelj én nem akarlak bántani, őszintén szólva sajnállak.


Szerintem amíg nincs gyerek addig még viszonylag könnyebb dolog válni, de ha megvárod hogy gyereked legyen tőle (remélem még nincsen) aztán megint visszajossz ide sírni, ne tegyél úgy mintha nem szóltak volna neked.


Itt hidd el, akármilyen bunkónak is gondolod a válaszolókat, mindenki segíteni akart. Te vagy az, aki nem kér belőle, habem inkább folyamatosan azt állítod hogy a párod szeret, hiszen elvett téged feleségül.


Még mindig nem érted? A párod a párkapcsolatot se tartja tiszteletben, hiszen csal téged. Akkor miből gondolod hogy a házassághoz is úgy áll hozzá mint te? Te azt gondolod ahogyan a normális emberek is, hogy azok házasodnak össze, akik szeretik egymást. De nem tűnik fel, hogy a párod nem ezért vett el?


Midnenki segíteni akart neked, amikor leirtuk ezt, te vagy az, aki nem fogadod el. Többet nem írok, várj akkor egy olyan válaszolóra (ha lesz egyáltalán) aki majd azt mondja neked, amit hallani akarsz.


Én elmondtam amit el kellett, befejeztem.

2021. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!