Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tettél mikor a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettél mikor a férjed feleséged megcsalt és kiderült?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Én nem tudnék túllépni rajt, főleg ha egy hónapokig tartó hazugság lett volna.
2020. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Segítettem neki csomagolni. !
2020. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először kiborultam, aztán átgondoltam higgadtan, és beadtam a válást. Nem volt könnyű döntés, 13 év és két gyerek után.

6 évvel később is azt mondom, hogy jó döntés volt.

2020. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem az akkori mennyasszonyom csalt meg annyira durván, hogy annyi esze sem volt, hogy védekezzen. Terhes lett egy másik pasitól. Nem volt más lehetőség, elhagytam. Annyira ocsmányul próbálta megmagyarázni, hogy teljesen megundorodtam tőle. Most már örülök, hogy akkor igy alakult de akkor szörnyű volt mert már az esküvőt terveztük. Nem kívánom senkinek, hogy ezt megtapasztalja.
2020. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!