Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok a megcsalásról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a megcsalásról?

Figyelt kérdés
Meg lehet bízni a másikban miután megcsalt? Szerintetek igaz a “mondás”, miszerint aki egyszer megcsalt másodszor is megteszi?

2020. nov. 26. 22:32
A kérdező szavazást indított:
Meg lehet bocsátani a hűtlenséget.
A megcsalás minden esetben megbocsáthatatlan.
Csak akkor lehet megbocsátható, ha egyszeri botlásról van szó.
42 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Az elsőben nem vagyok biztos, a második azért nem igaz, sokszor igen, de nem mindig.
2020. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Én a szexet nem tudnám megbocsátani. Még egy csók hagyján, ott elvihet a pillanat, de a szex már egy nagy lépcső. Ott azért fejben biztos megfordul, hogy basszus mégiscsak van egy párom aki vár otthon.
2020. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem volt kapcsolatom, de 2-sel maximálisan egyetértek. Már az első is instant megbocsájthatatlan, mert megadom azt a tiszteletet a másiknak, hogy nem csalom meg, nem féltékenykedek és maximálisan megbízok benne. Emiatt akkorát esne a szememben, hogy esélye se lenne visszakönyörögni magát.

20/F

2020. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Aki egyszer átbszott, többet nem fog... Ez az élet minden területén így működik.
2020. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsalt, soha többet nem tudnék bízni benne.

Lehet, hogy megpróbálnám meggyőzni a tudatomat,

de a csalódottság bizalmatlanságot ébresztene

bennem.

Mivel ilyen formán nincs értelme magam kínozni, szakítanék.

2020. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

2-esnek!


A csók már szex.

2020. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csaltam meg senkit, ha a kapcsolat nem volt megfelelő szakítottam. Ha viszont egy barátnőm megcsalt amint megtudtam azonnal repült.
2020. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem csaltak meg egyszer. Hmmm... Igazából annyira szerettem azt az embert, hogy megbocsájtottam neki akkoriban. Szavakba sem tudom önteni, hogy mennyire fájt és mennyit sírtam ezért, pedig nem pár hónapos kapcsolatról volt szó. Nos, akármennyire szenvedtem, mégsem ezért szakítottam vele rá pár hónapra. Persze, akkor is én voltam a mocsok a szemében, hogy képes voltam elhagyni ezt a kurafit.

Szóval, összegzés: megbocsájtható, és már nem fájdalmas emlékként tekintek erre vissza, viszont a bizalmat szinte soha nem lehet ezek után visszaépíteni, hiába van egy nativ idióta, aki mindent megbocsájt neked. Én azt mondom, hogy ezek után már nem igazi egy kapcsolat és előbb-utóbb vége szakad. Hitegetni önmagunkat könnyebb, mint beismerni a valóságot, de ezzel csak mi úszunk mélyebbre.

2020. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%

Azért azt ne felejtsük el, hogy sok megcsalás sosem derül ki. És ugye amiről a másik nem tud az nem fáj. A szerető meg sokszor jót tesz a kapcsolatnak.

Mondjuk van egy nő akinek nagyobb a szex igénye mint a férjének. Nincs kielégítve. Ez kihat a hangulatára. Zsörtölődő, ideges. A szerető kielégíti, a férje és a családja kap egy nyugodt, jókedvű, kiegyensúlyozott anyát, feleséget.

2020. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Delanchy válasza:
100%
9 es hozzászólására reflektálva, na az ilyenek a tipikus vakvágány emberek! :D Régen rossz, ha ez a "jó h nem derül ki a megcsalás", az ilyen emberek az erkölcsi nullák, akik semmiféle segítségre, szívességre, sajnálatra nem jogosultak nálam, de még ember számba vételhez is nullák. Mert ez az, amihez semmiféle különleges tulajdonság vagy pénz vagy iskola nem kell, csak annyi ,hogy ha valakit szeretsz és tisztelsz akkor nem akarod szándékosan megbántani, vagy ha alapból nem passzoltatok egymáshoz akkor minek jöttetek össze, minek lettek gyerekek, minek lett közös élet? Jah, hogy igen ehez tartalmasan kell ismerkedni... és nem annyit csinálni, hogy megveszed a másikat anyagilag és akkor meg van az anyagikapcsolat, de ezen kívül semmi más érték nincs kettőtökben, csak egy materialista nullák vagytok akik a földi hívságaikat akarják másoknak mutogatni és kompzenzálni azt, hogy szellemi és erkölcsi nullák. :D Semmi baj ha már nem szereti az ember azt akivel eddig volt, csak akkor ne játszadozzanak más emberrel hanem mondják ki h vége és adják meg az esélyt mind két félnek az újra kezdéshez (Ettől már csak az a rosszabb mikor még a gyerekek is ott vannak, mert annyira felelőtlenek, hogy még az ő sorsukkal is játszanak). Sajnos igen, az ilyen véleményű embereket lenézem rohadtul, mert ez is egy olyan szempont ami megmutatja, hogy aki ilyenekbe hisz az nem különb egy állatnál aki a faj fenntartása érdekében szaporodik. Egy szinten van egy állattal. Ha meg nincs kielégítve a nő akkor, elégítse ki magát vagy válasszon olyan párt akinek szintén nagyobb a szexuális igénye. Az olyan "anyáról" is meg van a véleményem aki ilyeneket csinál....:D
2020. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!