Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek itt kinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt kinek van igaza? Tényleg hagynom kéne ezt? (kort, nemet írjatok pls)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel az én házamban élünk.

Én 29 vagyok, ő 25.

A lényeg, hogy már jó ideje nem az igazi a kapcsolatunk, teljesen elidegenedtünk, néhányszor meg is csaltam az utóbbi fél évben.

Ezt bevallottam neki, és egyúttal azt is bejelentettem, hogy szakítok vele, és megkértem, hogy költözzön el, adtam neki egy hónapot.

Viszont hallani sem akar erről, azt mondja, hogy nem fog elköltözni, mert nem fog a szüleihez visszamenni, és nincs pénze albérletet kibérelni. Azt mondja, hogy egy szemét rohadék vagyok, amiért megcsaltam, és ezért nincs jogom elküldeni.

De nyilvánvalóan nem fog menni az együttélés így, viszont mégis mit csinálhatnék? Hívjak rá rendőröket, hogy rakják ki?

Vagy mégis hogy győzzem meg, hogy költözzön el?

Vagy tényleg hagyjam, hogy itt éljen nálam, ki tudja, meddig?


2020. nov. 11. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kedvesebben,de valahogy megszabadulnék tőle,ha már nem szereted....Bár nem értem miért jó ez neki....Csak le tudtok ülni és megbeszélni.
2020. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tied a lakás, semmi joga nincs, még erkölcsileg sem, ott lebzselni szakítás után. Fenyegesd meg rendőrséggel, akkor nem fog tovább pattogni. Mondom ezt nőként. Te meg növessz gerincet, és ne csald meg a következő nőidet.
2020. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23%
Naponta kétszer kidobnám. Szó szerint.
2020. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Holmiját összepakolod, ajtó elé kirakod, kicserélteted a zárat. Ennyike. (Esetleg megtámogatod a dolgot 2 fő kétajtós szekrény méretű pasival még.)
2020. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Bár a jelenlegi helyzetben lehet több idő lesz albit találni."


Ennek pont a fordítottja igaz. Nincs turista, sokan az airbnb-re használt lakásukat is kiadják inkább hosszú távra albinak, minthogy ott álljon üresen.

2020. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!