Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagynom kéne, vagy küzdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kéne, vagy küzdjek még? FONTOS! Igaza van?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel pár hónapja szakítottam több évnyi együtt járás után. Ő még a szakításunk napján próbálta megbeszélni, én nemet mondtam, azóta nem is beszéltünk, csak néha-néha, de akkor is későn válaszolt, volt hogy nem is válaszolt, innen is látom hogy kezd túllépni rajtam, azt mondta hogy lesz ez még így se.. Múlt hétvégén egy szórakozóhelyen voltunk, le se sz*rt, de gyönyörű szép volt, és azóta jobban hiányzik. Próbáltam vele beszélni, azt mondta hogy akkor kellett volna mikor még szeretett (nagyon gyorsan túlteszi magát mindenen), nem akkor mikor gondolok egyet. Elég ócska módon szakítottam vele, annyit írtam neki Facebookon hogy vége!, és letiltottam. Azt mondta élvezi hogy szingli, jól érzi így magát, stb.. Szerintetek igaza van és hagynom kéne?


20F


2013. okt. 11. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Igen, igaza van. Ő szerette volna normálisan megbeszélni, te pedig nem éltél a lehetőséggel. Ez a vonat már elment.

Én is olyan vagyok, hogy amíg tart a kapcsolat, addig adok több esélyt, a végletekig, de aztán teljesen lezárom, magamban is. Ilyenkor beindulnak az énvédő mechanizmusok és csak úgy lehet elviselni a szakítást (pláne, ha ilyen aljas módon történik), hogy meggyőzöm magam arról, hogy jobban jártam, hogy megszabadultam tőle. Pár hónap bőven elég ahhoz, hogy pozitívból negatív figurává alakulj át az ex fejében, és ilyenkor már akkor se lenne esélyed, ha te lennél az egyetlen pasi a világon. Nálam legalábbis így működik! Több exem próbálkozott be utólag, de nálam soha nem volt 2. esély!

2013. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Hát azt kell mondjam nagyon el**sztad a szakítást azzal a módszerrel, szerintem az fatális hiba volt.

De ennek ellenére még mindig van remény, ugyan nem sok. Szerintem küzdj még egy csomót utasítson vissza 3x és akkor tiszta lesz a lelkiismereted, te mindent megtettél. Úgy majd könnyebb lesz feldolgozni.

2013. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyet mindig könnyű eldönteni. Képzeld magad a másik helyébe és mond meg te mit tennél ...
2013. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

A facebookon???? Anyám borogass. Emberek szakadjatok már el egy kicsit attól a r..kes tetves f..zkönyvtől. Mi lenne ha az életetek fontos döntéseit a másik szemébe mondanátok??? Nem kérek nagy dolgokat csak pl. lányérés, szakítás ilyesmik. Mikor azért jobb ránézni a másikra és nem a nyamvadt monitorotokat bámulni. Ilyen elkorcsosult világot.... Az a szomorú hogy simán el tudom hinni hogy a fent leírt történet így történt.

Kedves kérdező te pedig igen felejtsd el a lányt ha már ilyen jó fej és lovagias voltál vele.

2013. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Szégyelld magad, hogy a Facebookon szakítottál vele. Igazán dög vagy. Megérdemled, hogy így viselkedik veled. Remélem soha nem fog szóba állni veled komolyabban. Azért annyi tisztességet megadok a másiknak, hogy személyesen szakítok vele, nem ország-világ előtt, megalázva. Szerinted ezek után még vágyik rád? Tedd fel magadban a nagy kérdést...
2013. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Több év után facebookon? Teljesen igaza van, remélem nem csak büszkeségből nem áll veled szóba, hanem mert rájött, mekkora féregtől szabadult meg...
2013. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

hülye voltál, de nagyon.csak annyit mondok, hogy nem is érdemled meg....

szégyelld magad! mond csak több év után minek kellet szakítanod.mi problémád volt?ráadásul így minden magyarázat nélkül.szerintem te sem tudod,hogy miért tetted.És igen teljesen igaza van!!!!!!!!!!! egy szemétláda vagy, és kívánom, hogy az a lány többet ne találkozzon ilyen alakokkal, de más se!

2013. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elkúrtad. Sajnálom.
2013. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Remélem linkelsz magadnak egy gerincet a fb-re...
2013. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 petria12 válasza:

Szia!!!


Elöszőr is a facen????

Nem valami.jó húzás. És szerintem igaza van.

2013. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!