Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hagynom kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hagynom kéne inkább?

Figyelt kérdés
Pár napja voltam bent apukám munkahelyén és megtetszett az egyik kollégája, akit azóta sem sikerült elfelejteni. Nem tudok róla sok dolgot, de nem is merek kérdezősködni, mégiscsak az apám munkatársáról vam szó. Nagyon kellemetlen helyzet. Nem tudom mit csinálhatnék. Jó lenne több infót megtudni róla, de nem tudom honnan, mivel nem akarom, hogy más is tudjon róla, hiszen egyelőre én is csak jobban megismerni szeretném. Mit tehetnék? Hagyjam az egészet? Van egy kis korkülönbség is, ami részemről elfogadható lenne, de úgy hogy közben az apám kollégája, annyira rosszul jön ki. Úgy érzem hagynom kéne ezt az egészet, de olyan nehéz elfelejteni.:( Én 19 vagyok, ő most lesz 27
2013. okt. 4. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, mert apukád kapcsolata nagyon megromolhat a kollegájával, ha ez kitudódik, és téged megbánt a férfi.

Keress olyat, akinek semmi köze a családodhoz.

2013. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Egyébként nem közvetlen munkatársak, más osztályon dolgoznak, ha jól tudom nem is találkoznak mindennap. Viszont az apukám valamilyen szinten felette áll, mégha nincs is köztük napi kapcsolat.
2013. okt. 4. 22:05
 3/3 A kérdező kommentje:
És köszi, hogy megírtad a véleményed, de te kicsit tovább mentél. Nekem már alapból a megismerkedés is elég problémás, úgyhogy ha valaki azt mondja, hogy van ötlete, azt is szívesen fogadnám..:(
2013. okt. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!