Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól teszem, ha szólok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, ha szólok a párjának, hogy csalja?

Figyelt kérdés

Munkahelyről ismerek látásból egy férfit, fb-on ismerősöm. Egyik nap elkezdett írogatni és nyíltan bepróbálkozott, szexelni hívott egy panzióba, merthogy szerdától (mától) már nem lehet menni, gyorsan használjuk ki az utolsó estét. Az adatlapján nyilvánvalóvá van téve, hogy 6 éve barátnője van, akit el is jegyzett.

Nemet mondtam, de tovább próbálkozott. Még egyszer elutasítottam, de akkor sem hagyta abba. Akkor már azt mondtam, hogy hagyja abba, vagy ráírok a barátnőjére. Ettől elborult az agya és írt egy kisregényt arról, hogy egy utolsó qrva vagyok, szerintem miért ilyen nyíltan nyomult, hát azért, mert egy ostoba ribizli vagyok, mert strandolós, bikinis képem van fb-on, csábos, vörös rúzsos szelfim, tipikusan az a nő, aki szexre való csak, ingyenprosti, és egy ilyen nő neki bele ne merjen szólni az életébe és a kapcsolatába, amiben lehet vannak problémák, de esze ágában nem lenne nem szeretni tovább a menyasszonyát, és akkor sem hagyná ott soha ha levágnák az összes végtagját. Csak problémáik vannak, azért gyengült volna el egyetlen estére. Ha szólni merek, megnézhetem magam.

Nos, én ezek után nagyon erős ingert érzek, hogy szóljak. Szívesen megmutatnám az egész beszélgetést. Nem tudom, hogy reagálna a csaj, de ha az én párom lenne ez az ember, és utólag megtudnám ezt, akkor nagyon haragudnék a nőre, amiért nem szólt, mert én rögtön szakítanék egyetlen ilyen miatt is, már csak azért, mert meg akart csalni, nem rajta múlt, szóval hiába nem történt semmi, akkor is hűtlennek minősül + lehet, hogy más nővel már megcsalta. Én azért is szakítanék, ha ilyen lealacsonyítóan beszélne más nővel, hogy kimondja, hogy semmire nem jó ürítőlyuk, szopadék, qrva, stb.

Másrészt pedig nem szeretném, ha azt hinné, bármit megtehet, és majd alázással engem elkussoltathat.


Szerintetek?

Vszeg szólni fogok, de szívesen meghallgatok pár véleményt.



2020. nov. 11. 13:34
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy latom azok vannak lepontozva, akik arra biztatnak, hogy csukd be a szemed, mert ok sem szeretnenek ugyanigy lebukni. Talan nem veletlen.
2020. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
93%
31 Nyilván csak az buzdítja a kérdezőt, hogy maradjon csendben aki ugyanakkora rohadék mint a kérdésben szereplő pasas :D
2020. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
27%

Amikor elkezdett írogatni,egyből belecsapott a lecsó közepébe vagy óvatoskodott? Ha óvatoskodott és láttad,hogy menyasszonya van,miért válaszoltál? Hagyni kell az ilyet a francba már az elején és ha látja,hogy nem foglalkozol vele,lekopik.


Az ilyen köcsögöket én is utáltam régen. Hála Istennek most meg már nincsenek. Mondjuk nem is fb-ozom,utálom. A sok magamutogató kis ribi meg a nagymenő barom miatt 😁😁

2020. nov. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem avatkoznék bele ilyesmibe, mivel sose tudhatod mi van a háttérben, de ebben az esetben még én is szólné, anynira pökhendi és bicskanyitogató a stílusa ennek a pöcsnek.
2020. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
0%

akkor sorjaban:

-nem mondtam h ribi vagy, azt mondtam h a poszt tenyleg ribis. nem ugyanaz. nekem is van olyan oltozekem ami ribis megse vavyok az.

-de, aki ossze-vissza kefel, az mar az :D

-nekem is van voros-lilas ruzsom, kepzeld a kedvencem, megsem poszotlok csabos kepeket rola. ha neked ez a hobbid, az meglehetosen szomoru. vagy jo, fene tudja, mindig az bosszankodik a legkevesebbet akinek ilyen egyszeru elfoglaltsagai vannak 😂

-de hogy miert mondtam..ha ilyen kepwket posztolsz, akk legyel ra felkeszulve h radirnak szexet remelve.

-nem, mindez nem jelenti azt h lehet fogdosni/curvanak beallitani, de a haborgas nem teljesen jogos

-nem az a baj ha valaki nehezen enged kozel magahoz valakit, hanem h ezt mondja 😂😂 nem is tudom olyan altalanos iskolai hatast kelt


aztan itt a tobbiek navyon elvetemultek, fenyegetozik, de szerintem ez nem komoly fenyegetozes. visszautasitottad es meg meg is fenyegetted o elotte, persze h idegbeteg allatta valt :D hapsit visszautasitani? juj te! nagyon bator vagy! 😂 tovabbra is nyugi, egyszer még lepj fel hatarozottan ha valamit mormogna, de szerintem lassan lekotrodik a "terfeledrol". ha meg folytatja akkor ott a konyokosod ;)


31/32 ti total hlyék vagytok

2020. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
86%

Én azt nem tudom elhinni, hogy tényleg létezik ilyen. Egyik napról a másikra rádír a facebook-on egy látásból ismert faszi, hogy te figyu má’ nem mennénk el dugni? Mert szerdától már csak úgy nem lehet.

Huh de örülök, hogy én már megtaláltam a férjem és nem kell ilyen hulladékokkal leállnom. :D


26N

2020. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

#35 te hol a szarba élsz hogy, egy nekünk se külsőre, se belsőre nem szimpatikus palit nem utasíthatunk vissza?

Nehogymár minden farokkal össze kelljen állni, mert nekik bántja a kis férfi egójukat a visszautasítás.

2020. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Na most a megcsalás egy dolog, ez az undorító stílus, ami a személyiségéből fakad meg egy másik.

Ha én tudnám, hogy ilyen gusztustalanul beszél a pasim más nőkkel és komplett debilnek adja magát, akkor szégyellném magam, hogy leálltam vele. A megcsalás se kutya, de ez az idiotizmus a hab a tortán.

Még jó, hogy lebuktatnám.

2020. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
0%

37. vicc voltm gondoltam ezt 60as iq val is ki lehet talalni.

amugy a hogy elott van vesszo es nem utana, illetve a "nehogy mar" az nincs egyben. diplomatikusan is sikerul megfogalmazni egy kerdesed? ;)

2020. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

" hapsit visszautasitani? juj te! nagyon bator vagy! 😂"


És miért is?

csadorban kéne talán mutatkozni? Mert valaki csinos, még senkit nem jogosítja fel arra, hogy ler.bancozza. Tipikus áldozathibáztatás.

Majd ha téged meleg férfiak cserkésznek be, akkor gondolj arra, talán nem kellett volna borotválkozni és szépwn felöltözni.

2020. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!