Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért köcsögség elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köcsögség elmondani a szeretőm párjának a dolgokat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Mert nem fogsz ebből nyertesen kijönni sehogy se.
2020. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Mi értelme? Tudtad milyen kapcsolatba mész bele. És amit az első is írt, ebből nem te jössz ki győztesen.
2020. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Én a párja helyében szeretnék róla tudni, de ne hidd azt, hogy ettől hirtelen kevésbé leszel egy utolsó emberi hulladék. Beálltál szeretőnek, ezt a szégyent már semmi nem mossa le rólad.
2020. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert te is ugyanúgy benne voltál a játékban mint a szeretőd. Kvazi nincs mire verni a nyálad
2020. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Miért lenne az? Ha te szingli vagy, nyugodtan pörkölj alá. Majd megtanulja, hogy hova dugja vagy kinek tegye szét. Meg a párja is, hogy legközelebb kiben bízzon.
2020. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi a célod az elmondással? Szét akarod őket választani a saját érdekedben? Nem biztos, hogy nyertes leszel!
2020. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Mit hiszel, mit nyersz vele? Tegyük fel, hogy a szeretőd kivágják otthonról,és összejöttök rendesen. Szerinted téged nem fog megcsalni idővel? Ne gondold azt, hogy te sosem lehetsz a megcsalt fél.
2020. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem köcsögség. Magaddal szemben köcsögség, amit elkövetsz ezen megalázó kapcsolattal.
2020. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudtál róla ,hogy van párja vagy utólag derült ki?


Nekem volt egy eset mikor már nyakig benne voltam az egészben mikor egy elfelejtett pizza rendelési nyugtáról derült ki hogy van felesége ...és utána az is hogy gyereke is.

Nem is gondolkodtam,kitálaltam......


A felesége megbocsajtott neki a megcsalas nem is érdekelte , de engem anyaként az jobban kiakasztott volna hogy a gyerekét letagadta ...

2020. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha meg akarnád büntetni őt, amiért erkölcstelen dolgot csinált. De te ugyanúgy részese vagy a történetnek, együtt voltál vele, pedig tudtad, hogy van párja. Semmivel nem vagy jobb.
2020. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!