Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól teszem, ha szólok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, ha szólok a párjának, hogy csalja?

Figyelt kérdés

Munkahelyről ismerek látásból egy férfit, fb-on ismerősöm. Egyik nap elkezdett írogatni és nyíltan bepróbálkozott, szexelni hívott egy panzióba, merthogy szerdától (mától) már nem lehet menni, gyorsan használjuk ki az utolsó estét. Az adatlapján nyilvánvalóvá van téve, hogy 6 éve barátnője van, akit el is jegyzett.

Nemet mondtam, de tovább próbálkozott. Még egyszer elutasítottam, de akkor sem hagyta abba. Akkor már azt mondtam, hogy hagyja abba, vagy ráírok a barátnőjére. Ettől elborult az agya és írt egy kisregényt arról, hogy egy utolsó qrva vagyok, szerintem miért ilyen nyíltan nyomult, hát azért, mert egy ostoba ribizli vagyok, mert strandolós, bikinis képem van fb-on, csábos, vörös rúzsos szelfim, tipikusan az a nő, aki szexre való csak, ingyenprosti, és egy ilyen nő neki bele ne merjen szólni az életébe és a kapcsolatába, amiben lehet vannak problémák, de esze ágában nem lenne nem szeretni tovább a menyasszonyát, és akkor sem hagyná ott soha ha levágnák az összes végtagját. Csak problémáik vannak, azért gyengült volna el egyetlen estére. Ha szólni merek, megnézhetem magam.

Nos, én ezek után nagyon erős ingert érzek, hogy szóljak. Szívesen megmutatnám az egész beszélgetést. Nem tudom, hogy reagálna a csaj, de ha az én párom lenne ez az ember, és utólag megtudnám ezt, akkor nagyon haragudnék a nőre, amiért nem szólt, mert én rögtön szakítanék egyetlen ilyen miatt is, már csak azért, mert meg akart csalni, nem rajta múlt, szóval hiába nem történt semmi, akkor is hűtlennek minősül + lehet, hogy más nővel már megcsalta. Én azért is szakítanék, ha ilyen lealacsonyítóan beszélne más nővel, hogy kimondja, hogy semmire nem jó ürítőlyuk, szopadék, qrva, stb.

Másrészt pedig nem szeretném, ha azt hinné, bármit megtehet, és majd alázással engem elkussoltathat.


Szerintetek?

Vszeg szólni fogok, de szívesen meghallgatok pár véleményt.



2020. nov. 11. 13:34
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
0%

a direktet ugy ertettem mint fb-os poszt amit sokan latnak.

2 baratod volt 28 evesen..es?!

ha valaki 24 eves es eddig csak szexkapcsolata volt mert nem talalta az igazit vagy epp olyan idoszaka volt amibe rendes kapcsolat nem fert bele de vagyott a testisegre akkor az mar ribi? lol

ezt a "nehezen engedek kozel magamhoz valakit" 20 ev felett eleg gaz egy duma 😂

borsolila ruzs meg mi a fszom. meg en sem ertem nőként de az fix h nekem nincs szuksegem arra h mindenkinek mutogassam magam a neten.


gyomron konyokolted? huuu de kemeny vagy gratulalok! meg is erezte?😂

2020. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
25%
Mekkora egy féreg!Minden szava hazugság, de én kimaradnék egyenlőre ebből. Persze megértem a bosszúvágyad, de hiába küldöd el a bizonyítékot a nőnek, nem biztos, hogy hálás lesz és otthagyja a faszit. Lehet, csak még nagyobb kakiba kerülsz feleslegesen.
2020. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

11


Te mit élsz át? Amúgy szerintem bordó rúzsra gondolt a kérdező.

2020. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Persze minden gond nélkül.
2020. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
jól tennéd! tuti megmutatnám szegény párjának
2020. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

11

Mondjuk úgy "és", hogy nem vagyok r.ibanc. Elég érdekes r-ibanc definíciód van, ha szerinted én az vagyok, aki meg össze-vissza szexelgetett, mert "nem találta meg az igazit", az meg nem (szerintem egyik sem az, én nem vagyok a ribinek bélyegzés kultusz híve, de ez részletkérdés).

A bordót pedig elírtam, az s és a d egymás mellett van.

Kit érdekel, hogy neked nincs erre szükséged? Az tényleg az "és?" kategória. És ha valaki szereti ezeket a dolgokat és egy fajta hobbi neki, akkor mi van? Akkor lehet qrvának kezelni és fogdosni? Vagy esetleg azért, mert kitesz képeket a netre?

Eléggé megérezte a gyomrost, mert görnyedt, majd hisztériát csapott és poharat tört az úriember. :D

Az miért lenne gáz akárhány évesen is, ha az ember nehezen enged magához közel másokat? Vannak introvertált, zárkózottabb emberek és viszlát.


Azzal tisztában vagyok, hogy a nő nem biztos, hogy elhagyja, de szerintem ezt döntse el ő. Én szívesen megadom neki a döntés lehetőségét.

2020. nov. 11. 14:40
 17/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdés, hogy el kell neki kükdeni.

Fordított hekyzetben én nagyon örülnék ha egy nő megtenné értem.

Ráadásul nem csak a barátnője, házasodni készül egy ilyen gerinctelen szarral.

2020. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
15%
Fura, amikor én tettem fel pár éve hasonló kérdést, nekem mindenki azt mondta, hogy semmi közöm hozzá, ne legyek tahó, hogy jelentgetem az illetőt. Persze a nemek felállása pont ennek a fordítottja volt. Lehet ez a nemi egyenjogúság újfajta értelmezése?
2020. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
0%

Ti r*banc nők miért akartok mindenbe beleugatni?

Hagyjátok már a pasit

2020. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

Én minden további nélkül elküldeném neki a képernyőfotókat, döntse el ő mit akar vele kezdeni. Ha meg bosszút akar állni a HRen is felnyomnám a rohadékot.

Ha ilyen ócska gerinctelen szarral élnék együtt akkor nagyon hálás lennék ha valaki felnyitná a szemem.

2020. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!