Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól teszem, ha szólok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, ha szólok a párjának, hogy csalja?

Figyelt kérdés

Munkahelyről ismerek látásból egy férfit, fb-on ismerősöm. Egyik nap elkezdett írogatni és nyíltan bepróbálkozott, szexelni hívott egy panzióba, merthogy szerdától (mától) már nem lehet menni, gyorsan használjuk ki az utolsó estét. Az adatlapján nyilvánvalóvá van téve, hogy 6 éve barátnője van, akit el is jegyzett.

Nemet mondtam, de tovább próbálkozott. Még egyszer elutasítottam, de akkor sem hagyta abba. Akkor már azt mondtam, hogy hagyja abba, vagy ráírok a barátnőjére. Ettől elborult az agya és írt egy kisregényt arról, hogy egy utolsó qrva vagyok, szerintem miért ilyen nyíltan nyomult, hát azért, mert egy ostoba ribizli vagyok, mert strandolós, bikinis képem van fb-on, csábos, vörös rúzsos szelfim, tipikusan az a nő, aki szexre való csak, ingyenprosti, és egy ilyen nő neki bele ne merjen szólni az életébe és a kapcsolatába, amiben lehet vannak problémák, de esze ágában nem lenne nem szeretni tovább a menyasszonyát, és akkor sem hagyná ott soha ha levágnák az összes végtagját. Csak problémáik vannak, azért gyengült volna el egyetlen estére. Ha szólni merek, megnézhetem magam.

Nos, én ezek után nagyon erős ingert érzek, hogy szóljak. Szívesen megmutatnám az egész beszélgetést. Nem tudom, hogy reagálna a csaj, de ha az én párom lenne ez az ember, és utólag megtudnám ezt, akkor nagyon haragudnék a nőre, amiért nem szólt, mert én rögtön szakítanék egyetlen ilyen miatt is, már csak azért, mert meg akart csalni, nem rajta múlt, szóval hiába nem történt semmi, akkor is hűtlennek minősül + lehet, hogy más nővel már megcsalta. Én azért is szakítanék, ha ilyen lealacsonyítóan beszélne más nővel, hogy kimondja, hogy semmire nem jó ürítőlyuk, szopadék, qrva, stb.

Másrészt pedig nem szeretném, ha azt hinné, bármit megtehet, és majd alázással engem elkussoltathat.


Szerintetek?

Vszeg szólni fogok, de szívesen meghallgatok pár véleményt.



2020. nov. 11. 13:34
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
92%
Én a munkahelyen kürtölném szét.
2020. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
96%
Alapvetően szeretek kimaradni ezekből, de most én is szólnék. Egyrészt megérdemli a lány, hogy tudja mekkora suttyó kreténnel állt össze, másrészt ezt a gyökeret is szívesen megszívatnám. Ha már ekkora címeres balf*sz, hogy képes volt ezeket írásba adni, akkor ìgy járt. Tanulhatna egy kis tiszteletet a női nem felé, ha már a bugyijukba bemászna.
2020. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
96%
Képernyő mentés a beszélgetésről majd szépen átküldeni a kedves menyasszonynak.
2020. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
99%
Persze, a képernyőképeket elküldeném a csajnak.
2020. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
8%

csabos, voros ruzsos szelfi direktbe? hat az telleg eleg ribis. lol


en befognam. igen, hirtelen duhito, velem is megesett pont nem is oly reg h a baratnoje mellett nekem tette a szepet igy teljesen jol emlekszem mennyire ereztem magam szarul mikor kiderult. nekem is voltak ilyen gondolataim de tettlegessegig nem fajult csak elkalandozik ikyenkor kicsit az ember. de nem csinalok jelenetet, foleg h ismernek. ha nem ismered jol a baratnojet, akk hagyd oket, hidd el jobb kimaradni az ilyesmibol. szepen tegyel ugy, mintha nem tortent volna semmi, plane nem csinlnek olyat amivel azt gondolhatja h "vergodom"

a legjobb a ridegseg. ha meg etikatlanul viselkedik azt jelentsd a hr-nek

2020. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes az is, hogy azért hordott le, hogy mentse a menthetetlent, ha már mennek a képek a nőjének, legyen ott az is, hogy ő kell neki. Undoritó véglény az ilyen.
2020. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
98%
Szólnék neki mindenképp.
2020. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Ja, mert ez már nem volt etikátlan? Haha. :D


Nem vagyok ribi. Kifejezetten visszahúzódó ember vagyok, 28 évesen csak 2 barátom volt, és kapcsolat nélkül egy férfival sem feküdtem le, és nehezen engedek közel magamhoz embereket, magányos farkas típus vagyok.

Egyszerűen érdekel a divat, érdekelnek a ruhák, mindig tökéletesen akarok felöltözni, nem vetem meg a nőiesebb, néha merészebb, egyedibb darabokat, és sminkelni is szeretek, szeretem a feltűnő rúzsokat (nemcsak vörös, hanem borsó, lila, vagy akár extrémebb szürkés-lilás, hússzín), nem mindig viselek ilyen rúzst, de előfordul. Nem direktbe küldtem neki szelfit, hanem a profilképeim között van, arról pedig, hogy számára csábos, nem tehetek és nem is érdekel.

Ha valaki öltözködésében nem visszahúzódó, akkor az már ribi? Tényleg vannak, akik így gondolják, pl. volt, hogy abból lett balhé, hogy buliban egy rendesnek tűnő srác elhívott táncolni, és közben fél perc után orvul a szoknyám alá nyúlt, és én gyomron könyököltem, akkor is még én voltam a szemét.

Stílust nem fogok váltani, nem is ordas útszélinek öltözöm, éltem Franciaországban egy évig, és ott sok fiatal nő öltözött hasonlóan (tőlük is vettem rengeteg divatötletet), és ott soha nem bántottak emiatt. Szerintem nem én vagyok az, akinek változtatni kellene.

2020. nov. 11. 14:10
 9/52 anonim ***** válasza:
98%
Elküldeném a barátnőnek, a munkahelyen mutogatnám mindenkinek ezt a kis üzenetet. Aztán tanúk füle hallattára megmondanám, hogyha egy ujjal is hozzám merészel erni, akkor rendőrök fogják elvinni.
2020. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy mutasd már meg ki ez a szopadék görcs.
2020. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!