Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Durvább megcsalás 5 hónapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durvább megcsalás 5 hónapig mindennap mással, mint több hónapig ugyanazzal?

Figyelt kérdés
Nem kérek abból milyen gerinctelen vagy stb, vagy a másik. Van aki ilyen és van aki ilyen volt, de megváltozott. Nem tudhatod ki miért tesz dolgokat. Régebben erotikus munkát végeztem, akkoriban kezdtem el randizni a mostani párommal. 5 hónapig hazudtam neki, nem tudta mit dolgozom. Mindennap dolgoztam a találkozások előtt és után is. Aztán mikor komolyra fordult leléptem a melóból és összeköltöztünk. Erről azóta sem tud, viszont évek múlva visszakaptam csak rosszabb formában. 1 nővel csalt hónapokig. Nem tudom melyik a rosszabb? Nagyon dühös voltam rá és el is hagytam. Fél évet külön éltünk. Nem ítélem el, mert tudom hogy milyen elcsábulni akkor is ha szeretsz valakit. Az ember fiatalon nem értékel dolgokat. Megjavultam, és ő is tanult a hibáiból. De sokszor eszembe jut, vajon ez volt-e a "karmám", hogy visszakaptam amit a háta mögött tettem?

2020. okt. 29. 23:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor olyan párt kell keresni, akinek ez belefér az értékrendjébe, azaz nyitott kapcsolatban lennétek. Ha te nem bírsz magaddal legyen, menj mások ágyába, de azt ne várd el, hogy a másik fél ehhez jó pofát vágjon és jó szórakozást kívánjon.
2020. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagytad a palidat félrelépés miatt, akkor miért hisztizel itt a monogámia feleslegességéről?
2020. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!