Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Durvább megcsalás 5 hónapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durvább megcsalás 5 hónapig mindennap mással, mint több hónapig ugyanazzal?

Figyelt kérdés
Nem kérek abból milyen gerinctelen vagy stb, vagy a másik. Van aki ilyen és van aki ilyen volt, de megváltozott. Nem tudhatod ki miért tesz dolgokat. Régebben erotikus munkát végeztem, akkoriban kezdtem el randizni a mostani párommal. 5 hónapig hazudtam neki, nem tudta mit dolgozom. Mindennap dolgoztam a találkozások előtt és után is. Aztán mikor komolyra fordult leléptem a melóból és összeköltöztünk. Erről azóta sem tud, viszont évek múlva visszakaptam csak rosszabb formában. 1 nővel csalt hónapokig. Nem tudom melyik a rosszabb? Nagyon dühös voltam rá és el is hagytam. Fél évet külön éltünk. Nem ítélem el, mert tudom hogy milyen elcsábulni akkor is ha szeretsz valakit. Az ember fiatalon nem értékel dolgokat. Megjavultam, és ő is tanult a hibáiból. De sokszor eszembe jut, vajon ez volt-e a "karmám", hogy visszakaptam amit a háta mögött tettem?

2020. okt. 29. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Ennek nincsenek "fokozatai", ugyanolyan rossz bármelyik - függetlenül a megcsaló "szándékaitól", amikre természetesen mindig van mentség és ok.


Vagy ezt hogy gondolod? Hogy van olyan, "eh, ez még belefér" kategória? Nincs.

2020. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
azert talanm amit a pasas tett abbol a szempontbol durvabb, hogy neki valszeg voltak erzesei a no irant, te meg "csak" dolgoztal...ott viszont nagyon inkorrekt, hogy nem mondtad el mi a szitu
2020. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem. Szimplán egyszerű vagy. Félreléptél, értelemszerűen olyat találtál, aki szintén félrelép és még a karmát is beleképzeled az egészbe.

Szimplán ez vagy, ezt nyújtod a környezetednek és az is ezt nyújtja neked. Légyszi, gyereket ne vállaljatok.

2020. okt. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez dichotóm adat. Vagy megcsal valaki vagy nem. Ha igen, akkor ki lesz qrva és semmi jóra nem számíthat a későbbiekben, akkor is, ha csak egy alkalom volt. Véletlenül nem csúsznak egymásba nemiszervek. Ennél még egy hirtelen felindulásból elkövetett gyilkosság is véletlenebb, aztán azt sem nézi el senki.
2020. okt. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
#4: Mondjuk, ez így elég szélsőséges. Az emberek több, mint fele félrelép. Az is enyhén beteges elvárás, hogy akár 20-30 évig is ugyanazzal, ugyanúgy szexeljen az ember.
2020. okt. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsóval egyetértek. Mindenki jön a monogám szöveggel, hogy milyen undorító aki megcsalja a másikat, hűtlen. Szerintem meg nem, magához hűtlen csak. Más kultúrákban meg pl nincs szerelemből házasodás, több feleség van. Az meg a magyarnak undorító.
2020. okt. 30. 05:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, azokban a kultúrákban pofon is verik az asszonyt, ha valamit nem a férje kedve szerint csinál, szóval ne ezt hozzuk már fel érvnek. 😄
2020. okt. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te sem voltál őszinte a kapcsolatban, akkor mit vársz?

Szerintem rosszabb ha ugyanazzal csinálja, mert ott már van egy bizonyos kötődés.

2020. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6: Qrvára leszarom, mi megy más kultúrákban. Én nem erre mondtam igent. Ha annyira kultúrforradalmár akar lenni, álljon elém, tolja ide a pofáját és csinálja nyíltan, ne úgy, mint egy gyáva féreg.


Itt a hazugságról van szó. Az árulásról. Amit nem lehet megbocsátani. Pontosan ugyanolyan görény dolog, mint mikor valaki felcsináltatja magát, aztán a másiknak már akkor szól, mikor nem lehet vele mit tenni. Ja, arra megy a hápogás ezerrel, erre meg nem?


Feldughatjátok magatoknak a kultúrátokat. Aki csak megcsalással tud poligám/poliamór lenni, annak nincs kultúrája.

2020. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De miért nincs? Azért mert élek egy életet,ami ha minden igaz megismételhetetlen.Szeretek is valakit de nem áldozom be magam 70 évig egy emberhez szexuálisan? Komolyan? Valaki ezért sz*r alak? Az jobb ha le élsz valakivel 50 évet, rossz kapcsolatban akár de nem leszek mással mert úristen, az árulás? Szerintem a magyar házassággok nagyrészt rossz kapcsolatok, az egyik iszik a másik elmenekül a munkába stb. Akié jó, az meg soha ne legyen mással, mert gerinctelen. Oké nyilván nem akarjuk megbántani a másikat, mert szeretjük de magamat miért bántsam azzal, hogy monogámiát fogadok örökre
2020. okt. 30. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!