Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez nektek megcsalás? Ti meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek megcsalás? Ti meg tudnátok bocsájtani?

Figyelt kérdés

Párommal különböző okok miatt nem élünk együtt még nem volt lehetőségünk összeköltözni. A korlázotások idején áprilisban a szüleivel volt külön én pedig az én szüleimmel. Mivel anyukám és apukám is az egészségühyben dolgozik ezért megbeszéltük h a vírus miatt inkább ne találkozzunk olyan sokszor, ki tudja mit hoznak haza a korházból, ő meg hazaviszi a szüleinek..

Szóval különböző városban voltunk, és ő nagyon jóban lett egy másik lánnyal akit már régóta ismert. Találkoztak sétálni, vagy átment hozzájuk ebédelni és a csaj is átment hozzájuk ,találkozott a barátom szüleivel, tesójával..teljesen véletlenül tudtam meg ezt most egy ismerősömtől, hogy ők ilyen"jóban" voltak... valahogy ezekután nem tudom elhinni, hogy a haverkodáson túl nem történt közötttük más is..

Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?



2020. okt. 29. 15:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De ezekszerint itt mindenkinek okes ha a parja atmegy mashoz titokba, es forditva, akkor is ha elvileg csak haver a csaj de ez mind titokban zajlik..
2020. okt. 29. 19:16
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Ezt még önmagában nem mondanám megcsalásnak, hiszen nem tudjuk, hogy történt-e valami konkrét is. DE mindenképpen furcsa egy ilyen viszony, és végképp gyanús, hogy mégis miért nem szólt róla, ha csak egy haver lett volna az a lány. Szóval szerintem elég gáz, hogy gyakorlatilag hülyére vett.
2020. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
:(
2020. okt. 29. 20:33
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, vagyis nem tudni, hogy volt-e bármi.

De a tény, hogy elhallgatta kinyírja anynira a bizalmat, hogy szétessen a kapcsolat. Itt ez az igazi baj. Én hátbaszúrva érezném magam, mert titkolózik.

2020. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
36%
"8, egyaltalan nem ismered a korulmenyeket ,hogy miert nem eltunk egyutt akkoriban es miert igy alakult. Es megha ez is a problema magaja , az a megoldas ha elemall es elmondja h ez neki igy nem jo, es ugy talalkozgat massal." - ebben igazad van Kérdező... a nagyobbik baj viszont az, hogy neked láthatóan megfelelt így a helyzet, ha nem tettél ellene magadtól semmit, tehát nem volt igényed arra, hogy a párod mellett legyél a veszélyhelyzet alatt. És akkor akadt más, aki viszont mellette volt, és te most azon görcsölsz, hogy volt-e testiség közöttük... Szerintem ebben a helyzetben ez a legjelentéktelenebb kérdés. Miért nem voltál TE ott, miért nem volt benned késztetés, hogy ott kellene lenned???
2020. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
jézusom te nem vagy normális.
2020. okt. 30. 09:28
 17/20 A kérdező kommentje:

NEM volt lehetőségünk együtt tölteni a azt az időt, teljesen mindegy mennyire próbálkoztam vna vagy nem. Egy felnőtt ember tudjon már 2 hónapot meglenni "egyedül", és egyébként így is találkoztunk.

Nagyon idióta vagy ebből az írásodból kiindulva.

*. És akkor akadt más, aki viszont mellette volt, és te most azon görcsölsz, hogy volt-e testiség közöttük... Szerintem ebben a helyzetben ez a legjelentéktelenebb kérdés. Miért nem voltál TE ott, miért nem volt benned késztetés, hogy ott kellene lenned???*

ha hetekig nem tudok találkozni a párommal akkor az én hibám h félremegy abban az időben mert én nem voltam mellette? ez komoly?:D

2020. okt. 30. 09:33
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

"Egy felnőtt ember tudjon már 2 hónapot meglenni "egyedül" - ez igaz... csak akkor mi a fenének van párkapcsolata, ha pont a bajban marad egyedül? Innen próbálj kiindulni...


"ha hetekig nem tudok találkozni a párommal akkor az én hibám h félremegy abban az időben mert én nem voltam mellette? ez komoly?:D" - nézd, el lehet rugózni ezen, hogy kinek mi a hibája, de tény, hogy az egy diszfunkcionális párkapcsolat, mert pont a legalapvetőbb funkcióját nem tölti be.

2020. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azt,hogy találkozgat a párom egy ellenkező neművel én biztos nem tolerálnám. Így is nehezen viselem,ha mással yrogat,de úgy döntöttem ezt még nem teszem szóvá.De ha így kiderülne valami hasonló,nem tudnám elfogadni.Persze ez csak az én nézetem.
2020. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem megcsalas, bar a szo teljesen mast jelent mindenkinek, szoval mindegy is.


De engem is zavarna, es elgondolkoznek par dolgon.

Eloszor is, semmi ertelme a kapcsolatodnak, ha nem hiszed el, amit mond. Hiszen ugysincs mas valasztasod, a fejebe ugyanis nem latsz bele.


Masodszor, jo par draman at kellett mennem ahhoz, hogy rajojjek, hogy ha valaki nem oszinte velem, az az en felelossegem is. Ha egyszer-ketszer jol megbanta, hogy oszinte volt, mert pl. hisztiztel, akkor eleg valoszinu, hogy harmadjara inkabb elhallgatja a dolgot.


De ezeket leszamitva en is rohadt feltekeny lennek a helyedben:(

2020. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!