Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez nektek megcsalás? Ti meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek megcsalás? Ti meg tudnátok bocsájtani?

Figyelt kérdés

Párommal különböző okok miatt nem élünk együtt még nem volt lehetőségünk összeköltözni. A korlázotások idején áprilisban a szüleivel volt külön én pedig az én szüleimmel. Mivel anyukám és apukám is az egészségühyben dolgozik ezért megbeszéltük h a vírus miatt inkább ne találkozzunk olyan sokszor, ki tudja mit hoznak haza a korházból, ő meg hazaviszi a szüleinek..

Szóval különböző városban voltunk, és ő nagyon jóban lett egy másik lánnyal akit már régóta ismert. Találkoztak sétálni, vagy átment hozzájuk ebédelni és a csaj is átment hozzájuk ,találkozott a barátom szüleivel, tesójával..teljesen véletlenül tudtam meg ezt most egy ismerősömtől, hogy ők ilyen"jóban" voltak... valahogy ezekután nem tudom elhinni, hogy a haverkodáson túl nem történt közötttük más is..

Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?



2020. okt. 29. 15:54
1 2
 1/20 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Tekintettel arra, hogy teljesen véletlenül tudtad meg egy ismerőstől, szerintem gáz az egész dolog.

Ha a párod elmondta volna, vagy időben tudtál volna róla, még akár ártalmatlan is lehetett volna, de így....

2020. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

Ezt így amit biztosra tudunk nem mondanám megcsalásnak.

Viszont azt már csak te tudhatod,hogy mennyire megbízható a barátod és,hogy tényleg nem történt semmi.

2020. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Tudom hogy ez sokak szerint nem számít megcsalásnak, de én kb úgy éreznem magam. Tényleg nem lett volna ebből probléma, HA elmondja neked, mondjuk onnantól hogy ilyen jóba lettek. Nem is megcsalva, inkább àtverve érezném magam.
2020. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért nem mondta el ha nem volt közöttük több?
2020. okt. 29. 16:16
 5/20 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

1. Lehet, hogy nem volt semmi, de tetszett neki a csaj és ezért inkább csödben volt.

2.Vagy tudta, hogy féltékeny/hisztis/irányító lettél volna, és el akarta ezt kerülni.

3. Lehet, hogy volt köztük valami.

4. Nem volt köztük semmi, de reménykedett benne, hogy lesz.



Sok oka lehetett.

Mindenesetre a 2-es opciót leszámítva, ha úgy érzed, titkolóznod kell a párod előtt, akkor ott sumákolás van.

2020. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én majdnem biztos vagyok benne ,hogy volt közöttük más is. és ez a legrosszabb, hogy úgy érzem még mindig nem egyenes velem és egy ilyen miatta van vége
2020. okt. 29. 16:30
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Sunnyog, azért nem mondta el.
2020. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, valójában EZT nem tudnám megbocsájtani: "A korlázotások idején áprilisban a szüleivel volt külön én pedig az én szüleimmel. Mivel anyukám és apukám is az egészségühyben dolgozik ezért megbeszéltük h a vírus miatt inkább ne találkozzunk olyan sokszor, ki tudja mit hoznak haza a korházból, ő meg hazaviszi a szüleinek.." ugyanis mi a fenének az olyan párkapcsolat, amiben pont a nehézségek közepette nem vagyunk együtt, hanem mindketten éljük a külön életünket ??? Szóval valójában a másik lány viselkedett a párod TÁRSAKÉNT, és nem te.
2020. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8, egyaltalan nem ismered a korulmenyeket ,hogy miert nem eltunk egyutt akkoriban es miert igy alakult. Es megha ez is a problema magaja , az a megoldas ha elemall es elmondja h ez neki igy nem jo, es ugy talalkozgat massal.
2020. okt. 29. 19:14
 10/20 A kérdező kommentje:
Magja*
2020. okt. 29. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!