Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miből indul a megcsalás? Mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből indul a megcsalás? Mik a jelei? Mind a kettő érdekelne. Mit érez aki csalni készül és mit érez akit megcsalnak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
A jellemből. Volt 2 szar kapcsolatom, ahol én éreztem magam a legszarabbul. El lettem hanyagolva, hiányzott a szex, untam az egészet, talán emberileg nem volt különösebb bajom az illetővel, de akkor is... Mégsem léptem félre, pedig lett volna lehetőségem. Szakítottam, elgyászoltam a kapcsolatot és újra randizni kezdtem. Wow, lehet így is, nem kell féregnek lenni. Magamnak tartozom hűséggel elsősorban. Mindenki más is.
2020. okt. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Aki ügyes annál nincsenek jelek, mert otthon is továbbra is úgy viselkedik és ugyanúgy teljesít mindent, csak akkor derül ki ha véget vet a kapcsolatnak.


Aki b**alfasz annál előjön a titkolózás, sűrűbben eljár otthonról, lesznek új programjai, többet van a haverokkal, otthon kevesebb a szex esetleg, kevésbé érdekli a párja véleménye kevésbé figyel oda rá..hasonlók.

2020. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Hiányzik a szeretet, majd az ember először elkezd fantáziálni hogy milyen lenne ha... Aztán ezek a fantáziálások egyre sűrűbben jelentkeznek. Otthon ugyanolyan rideg és hideg a feleség/férj. Majd elkezd szétnézni a neten, elkezd beszélgetni, ismerkedni. Aztán először megijed, majd hagyja sodortatni magát. Erre rátesz gy lapáttal az, hogy ő otthon is próbálkozik apárjánál, de kb. le van sz*rva. Aztán a folytatás már az egyén vérmérsékletétől függ.
2020. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha elmentek valahova akkor mindíg lesi a nőket. És minden alkalmat megragad, hogy beszéd be elegyedjen más nőkkel..
2020. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2es

ha szereted a párod, kiderül ha félrejár, ahhoz kell hülyének lenni hogy ne vedd észre egy idő után

2020. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valóban jellemből indul.

Jelei: kommunikáció csökkenése, visszahúzódás valamilyen mértékben, őszinteség csökkenése, kapcsolat romlása, meghittség eltűnése, szeretet csökkenése, törődés csökkenése, veszekedések is esélyesek. Egy kapcsolatot ápolni kell, folyamatosan kreálni kell, őszinte kommunikációt fenntartani. Ha ez nincs meg akkor kihül, szétesik, stb.

2020. okt. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden szar, amit csinalsz, új fehérnemű, "magadnak vett qrva drága parfümök", nincs szex, új szokások, hazugságok, új programok nélküled, zenei stílus váltás. Majd már nem is áll szóba veled, pedig 20 éve házasok vagytok, de mintha nem is léteznél..
2020. okt. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen!Mindig új fehérnemű,utólag találtam egymásra rakott egyszer használt bugyikat egymásra simitva a padlótól a szék magasságáig.Minden szar,Uj szokások új kifogások.Külön pénztárca.Egyedül dönt a gyerekek sorsáról.

"Te soha se csókolodzól velem!" Ezek szerint valaki más igen!

2020. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hallgatag,nem beszél.Ruháit egyből kimossa ahogy hazaér.Ha kérdezed miért nem beszél robban,kritizál.Telefont másik szobában tölti,kóddal védi,mindenbe beleköt keresi a rossz tulajdonságaid,közbe bánatos,ha nincs vele a ribn*a.Mikor bűntudatot ébreszt magában hirtelen kedves lesz.Ha megint foglalkozik vele a ribije akkor te pszihopata vagy és semmirekelő kb ennyi .
2020. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan emberek szokták megcsalni a párjukat akik nem biztosak benne hogy a másik nem szemében elég vonzók.
2020. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!