Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalnád a házastársad, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnád a házastársad, ha biztos nem derül ki, ha igen miért?

Figyelt kérdés
Pl otthon rossz a szex?

2020. júl. 23. 07:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Lehet maradi vagyok, de inkább megbeszélném vele, hogy mi nem jó, s megpróbálnánk javítani a helyzeten, mintsem megcsaljam. Ha végképp nem megy, akkor inkább szakítanék vele (mert igenis sokat számít a szex a kapcsolatban)! 24/N
2020. júl. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
Igen. A szex jó otthon, de egy kis változatosság nem árt
2020. júl. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
nem.
2020. júl. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem, gerinctelen, ócska dolognak tartom, meg csalni azt, akit szeretek. Egyébként késztetést sem érzek rá, nem esek kísértésbe.
2020. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Semmiképpen. Hűséget fogadtam neki....

Nem vagyok az a gerinctelen tipus, aki erre képes.

Ha valami nem jó, próbálom megjavítani. Ha nem megy, szakítok... ennyi

2020. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Házastársad v. a párod megcsalása a hűség semmibevétele. Általában az erre hajlamosakban viszont hatalmas felháborodást vált ki, ha a társuk ugyanezt teszi.
2020. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Mert a hús mellé szoktam köretet, mártást, savanyúságot is enni, és leöblítem egy pohár borral is.
2020. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%
Igen, mert kezd laposodni a szex és már nem is ad magára annyira, mint korábban. 47/ f.
2020. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha megcsalnám valaha, akkor csakis olyan szituációban tenném, amikor biztos lehetek benne, hogy sosem derül ki. Max én kotyognám el, mert egyébként nem vagyok egy ilyen sunyiskodós típus. Egyébként még sosem csaltam meg senkit, eddig az volt a tapasztalat, hogy kiléptem a kapcsolatból, amint felmerült részemről a hűtlenség lehetősége, a személyiségem egyelőre úgy néz ki, hogy nem tudja elfogadni a gerinctelenséget, de nem látok a jövőbe, nem tudom, hogy ez így is fog-e maradni. Most azt mondom, hogy nem csalnám meg a férjem, akármi van is. A szex itthon egyébként tökéletes, a kezdetektől az volt, szóval ha meg is csalnám, biztosan nem emiatt.
2020. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Nekem eszembe sem jut ilyen. Egyszerűen nem érdekel más.
2020. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!