Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Engem is megcsalna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem is megcsalna?

Figyelt kérdés

Még év elején kezdtünk el randizni, amiből szex lett egy KIS plusszal. A plussz az volt h nem tudtam magamról levakarni az illetőt, nonstop nálam hédereltünk filmeztünk, kajáltunk stb. Mindig előadta a hattyúk halálát h őt az összes X számjegyű barátnője csúnyán dobta.


Éreztem hogy nagyon erősen kötődik hozzám (vagy a helyzethez?), de mégsem tudtam kijelenteni azt hogy járunk még azt sem hogy szeretők vagyunk, hiszen sokszor előfordult, hogy nem is volt szex csak összebújás beszélgetés. Telt az idő és még mindig nem tudtam őt hova rakni, ő viszont eltűnt, már csak hetente jelentkezett és éreztem, hogy kihasználva érzi magát általam. Párkapcsolatra viszont nem tudtam rábólintani, noha nem is kérdezte soha, inkább csak éreztette.


Egyszercsak a haverja, akinek még régebben bemutatott, kikotyogta, hogy a srác amúgy az összes barátnőjét végigcsalta.Ezt a részt azért nem értem, mert az összes exéről nagyon szépen és udvariasan beszélt, látszott (vagy játszotta), hogy még nincs túl rajtuk.


Nem tudom hogy ilyenkor mi a szituáció? Persze a női ösztönök dolgoznak bennem, hogy MIVAN HA én lennék a kivétel?


Rákérdeztem egyébként, azt állította, hogy a lányok(akik amúgy cuccoztak is) mentek félre.


Mi a teendő?


Ő 23/F én 24/N



2019. aug. 29. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nem kell érteni, hanem el kell hajtani.


Tipikus örök szeremes típus.

Martirkodik, hazudik...

2019. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem jártatok, szóval nem tudott megcsalni.


2. Szerintem nincs túl az exein, egyiken se. Szerinted ha valaki minden exén egyformán nincs túl, akkor az mit jelent? Bizony, hogy kamuzik.

2019. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja fél év után azt mondta, a kezemet is megkérné de tudja, hogy úgyis nemet mondanék én viszont erre hangosan felröhögtem...őszintén mi játszódik le az ilyen fiúk fejében?
2019. aug. 29. 17:55
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Persze, és mesél neked te meg iszod szavait :))
2019. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Komolyan!


Írjál már le...csak 5 okot, hogy TE miért vagy annyira különleges, hogy ne csaljon meg?


- Kőgazdagok vagytok?

- Apád maffiózó, és fosik tőle?

- VS angyal modell vagy?

- ...

2019. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem leszel kivétel. Sajnálom
2019. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ramos ökle ***** válasza:
Tényleg csak ilyenekből tudsz válogatni. :D
2019. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én közöltem vele, hogy ez ami köztünk van, magának köszönheti hogy így alakult. bár látom a kommentelők között is akad szép számmal aki még ennyire SE lenne jó :D
2019. aug. 29. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak sajnáltatta magát. Meg hülyített egy sort.
2019. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
ennyi buta nőt.....
2019. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!