Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy mondjam el a baratnomnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a baratnomnek h szanalmas?

Figyelt kérdés

Elso kapcsolata 30evesen. O az anyukajaval el, hangoztatja h az anyja nem hagyja ot levalni, kohom ellehet koltozni

Ott is dolgoznak egyutt az anyukajaval ahol laknak, van h egesz heten nem megy ki a kapun

Ellenben en egyedul elek, egyetemre jarok, dolgozom, midig magamat tartottam el.

Nem vunk egy sulycsoport. Hog mondjqm el neki??

Leszbikus par



2020. okt. 13. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Megmondod, hogy kihűltek az érzéseid, nem akarod folytatni. Nem kell túlragozni és lejáratni se. Neked is ciki, hogy csak ilyet találtál.
2020. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha szánalmas, akkor minek jöttél vele ősze?

Az ikyet sose értem...

N

2020. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Legalább jól nyal?
2020. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ilyet nem mondanék még akkor sem, ha már nem szeretem az illetőt. Mondd meg, hogy nem illetek össze.
2020. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Minek jöttél egyáltalán össze vele? Nem is értem.
2020. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
na most kifejezetten kiváncsi vagyok h mik lesznek a tanácsok ha mindkét oldal nő :D:D
2020. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Önszántadból együtt vagy egy olyan nővel, akit szánalmasnak tartasz, tudod mit jelent ez? Azt, hogy te pont ugyanolyan szánalmas vagy, mint ő, összeilletek. Azt hiszed jobb vagy nála, de tudod madarat tolláról.
2020. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
ez kamu lesz...
2020. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mondd csak meg neki, hogy emiatt nem látsz jövőt, hátha majd emiatt sikerül kiszakadnia onnan a jövőben.

Teljesen normális és elfogadható indok amúgy.

Viszont amúgy más pénztárcájában ésszel kell turkálni, mert oké, hogy te így élsz de én rengeteg embert ismerek 20-30 közt, akik nem tudnak leválni úgy, mert nincsenek kilátásaik, főleg egyedülállóként. És amúgy lehet ezzel spórolni, hogy az embernek legyen jövője meg értelmes dolgokra költse el a pénzt, ne az egész fizetés megélhetésre menjen csak el.

2020. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem a kérdést miért a megcsalás kategoriaba van. Amugy szerintem te is szanalmas vagy hogy a parod aki elvileg a szerelmed ugy beszelaz rola mintha egy ellenseged lenne. Közönnyel, megvetéssel és tapintatlansággal.
2020. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!