Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a baratnomnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a baratnomnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a baratnommel mar 2 eve vagyok egyutt es nemmertemelmindani neki a kapcsolatunk elejen azt hogy lefekudtemmasal meg elotte es abban a tudatban van hogy nekem o vopt az elso es arra jutottam hogy mostmar szeretnem elmondani neki valahogy szerintetek ezt hogy tegyem meg?
2019. okt. 7. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Elé állsz és kerek-perec kimondod. De nem értem, hogy miért 2 év után akarod ezt csinálni. Hogy jobban fájjon neki? Esetleg el akarod érni, hogy szakitson?? Jobb lenne ha ezt a titkot már sirba vinned, ha azóta tényleg szeretes és nem csaltad meg többször.
2019. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Szereted*
2019. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalta meg, csak mással vesztette el a szüzességét.
2019. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Van ennek jelentősége?
2019. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kellett ezt eltitkolni?

Egyszerűen mond meg,hogy ez van és kész.Hogy miért hazudtál,arra keressél valami magyarázatot.

2019. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lett volna probléma, ha az elején mondod, de két év után már lesz. Azt fogja gondolni, hogy több mindenben hazudtál neki! Annyira nincs jelentősége, miért kell most elmondani?
2019. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, figyelmetlenül olvastam.

Akkor csak simán mondd el neki.

2019. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eltitkoltad tarts ki emellett. Ne legyél lúzer.
2019. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam hogy van olyan hogy egy nem szűz szűznek hazudja magát csajozáskor ... inkább fordítva jellemző
2019. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van indokom arra hogy miert hazudtam nem kitalalt hanem valos okom magyarazatom van rá! De szeretem es felek hogy elhagy nekem o az igazi
2019. okt. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!