Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért visel a barátom egy A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visel a barátom egy A betűs nyakláncot egy szívvel?

Figyelt kérdés

Az én nevem nem A betűvel kezdődik..

Ezt is csak véletlen láttam az instagram tv story ban ...

Napok óta nem írt, arra hivtakozva,hogy fáradt.


Mostmár mindenhonnal letiltottam a telefonszámát is blokkoltam, de előtte küldtem neki egy smst : légy boldog A val, nem zaklatlak tovább, bye ...


(Egyébként ő brit, és már szeptember ota nem tudtunk találkozni a hatarzar miatt...)


2020. okt. 4. 13:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet azért nem írt napok óta, mert ennyi idejébe telt , hogy kitalálja ezt a kis storyt a családi ékszerről..mese habbal szerintem kérdező, én nem hinném el neki ezt a szöveget. De hát te tudod.
2020. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem, mondta már korábban ezt, hogy ne legyek féltékeny,ha meglátom rajta ezt, és en valahogy elfelejtettem. Vagy akkoriba nem tartottam annyira fontosnak amit mondott talán ezért felejtettem el
2020. okt. 8. 10:28
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyjától kapta is azt a nyakláncot, akkor is gáz, hogy 4 napig meg se nyitja amit írsz neki:D
2020. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom
2020. okt. 8. 21:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!