Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért visel a barátom egy A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visel a barátom egy A betűs nyakláncot egy szívvel?

Figyelt kérdés

Az én nevem nem A betűvel kezdődik..

Ezt is csak véletlen láttam az instagram tv story ban ...

Napok óta nem írt, arra hivtakozva,hogy fáradt.


Mostmár mindenhonnal letiltottam a telefonszámát is blokkoltam, de előtte küldtem neki egy smst : légy boldog A val, nem zaklatlak tovább, bye ...


(Egyébként ő brit, és már szeptember ota nem tudtunk találkozni a hatarzar miatt...)


2020. okt. 4. 13:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%

10.-re.


Akkor tuti langyi. A = Adam.

2020. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

😂😂😂

Nem tudom mi folyik itt.. de feloldottam es megkerdeztem tole h miez a nyaklanc? A vertipusod van?

Valasz meg nem erzekett.

Lehet eszre se vette h letiltottam mert 3 4 napja megse nezte a legutobbi uzenetem

2020. okt. 4. 15:50
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Hú, szerintem örüljön neki, hogy megszabadult tőled.
2020. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Aha oké, utolsó..

Kb. Semmit se tudsz rólunk de -oké

2020. okt. 4. 17:12
 15/24 anonim ***** válasza:
85%
Már az írásodból lejön, hogy mennyire buta vagy, ne haragudj.
2020. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
3-4 nap után se válaszolt? Nagyon fontos vagy neki...
2020. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyira utálom, mikor valaki ilyen sunyi módon viselkedik de komolyan. Nem válaszol az üzenetekre stb. Miért nincs annyi vér a tökében, hogy megmondja, figyu vége, ezért és ezért? Ha szeretek valakit, tuti nem csinálok ilyeneket, max akkor nem válaszolnék neki, vagy nem nézném meg az üzenetét, ha mondjuk összevesztünk volna. És nem azért mert gyerekesen duzzogok, hanem mert nem akarok neki bunkón válaszolni, inkább lehiggadok és megnézem mondjuk egy óra múlva, de akkor sem 4 nap múlva, vagy még akkor sem. Gondolom ti nem vesztetek össze. Hülye, nevetséges kifogás, hogy azért nem ír mert fáradt. Milyen eredeti :D kicsit jobban is megerőltethette volna magát... Sajnálom kérdező, hogy így alakulnak a dolgaitok. Sajnos sok csávó 18 évesen még eléggé gyerekes. Egy érett férfi nem így kezeli az ilyen helyzeteket. Legalábbis általánosságban nem.
2020. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Update!

Azóta kiderült hogy valami családi emlék ékszer...


Igen utolsó teljesen igazad van :(

2020. okt. 7. 23:26
 19/24 anonim ***** válasza:
Dehogy családi ékszer.🙈 Szállj már le arról a kisfiúról, és ne alázd magad tovább.
2020. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem alázom magam, én hiszek neki
2020. okt. 8. 08:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!