Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elég ok arra, hogy megcsaljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ok arra, hogy megcsaljam?

Figyelt kérdés

Én magyar vagyok a férjem külföldi.

A vírus időszak alatt sokat veszekedtünk egymással...

5 éve vagyunk együtt. Van egy 2,5 éves gyerekünk.


Nekem saját vállalkozásom van, a férjem előtt is volt, és a párom segítsége nélküle tartom fent magyarországon.... Ez az én bizosítékom ha elválnék ez nem közös ez csak is az enyém amiből tudom maganak és a gyerekének biztosítani azt az életet amit megszoktam!


Nem vagyok költekező,nem szeretek nyaralni. Viszont mivel külföldön élek és Magyarorszagon is csak Pestet szeretem, nem tudok kis városokba,falukba élni.


Szeretem a nagyvárosokat, külföldön is nagyvárosba éltünk.

És nekem itt kezdődik az egész gond....

A vírus miatt nem úgy mentek az üzleti dolgok a páromnak így elköltözött -vidékre. ...


Én könyörögtem neki, sírtam neki...

Ne tegye. ..

Én nem tudok vidéken élni. ..

A házunkat kiadta albérletbe, amit imádtam.:( Maradt még más házunk is a fővárosába és azt mondta rendszeresen látogatjuk majd a fővárost -vidékről.


Én azt a helyet ahová a párommal most költözünk utálom.

Én nagyvilági lány vagyok, szertem a pörgését stb. A nagy várost.


Annak ellenére, hogy kikönyörögtem a lelkem és mégis elkötöttünk -vidékre. Kezdek kiábrándulni a férjemből...



Nekem a vállakozásom jó, és egy árubeszerzés kapcsán megismertem egy férfit aki rokoni kapcsolatba van azzal a személlyel akitől árut veszek.


Én magyarországon vagyok úgymond a gyerekkel.

De többször visszautaztam külföldre üzleti ok miatt,a párom is egy üzleti körúton volt ... Én közben a fővárosban megismertem ezt a férfit. Vacsorázni mentünk mindig egymással.

Nagyon bejövünk egymásnak, kijövök egymással.

Segít a munkámba is...

És igen megtörtént aminek megkelett.... két felnőtt ember között lefeküdtünk egymással!


Most is többször találkozunk egymással. Együtt vagyunk... eljárunk este kikapcsolódni, úgy hogy párom egy üzleti körúton van messze a fővárostól... És azt hiszi Magyarországon vagyok a gyerekkel.

A gyerekre most anyukám vigyázz.


Tudja, hogy van férjem és gyerekem belementünk ebbe a kapcsolatba mert kívántuk egymást...


Na most lehet lepontozni.

Szertőm lett, mert erőszakosan leköltöztetett vidékre a párom.


Ezzel sráccal meg jol érzem magam.

Elvagyunk egymással. A munka összeköt minket.


De már többször felhozta ha komolyabb lesz a kapcsolat hagyjam el a párom... de ez idő...


Nem akarom összekötni vele az éltem még!


2020. okt. 2. 12:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ha síkra könyörök neki, és mident teszek mégis levisz vidékre?


Hol van a kölcsönös tisztelet és szeretet??


Tudja jól , hogy leghosszabb amit telehett velem az ez!!!


Minden pofon és veszekedés ellenére a legnagyobb megcsalása az volt a férjecskémnek, hogy tudja mennyire utálom -vidéket mégis erőszakkal elköltöztetett oda.


Ezt tudják a barátaink, tudják a szüleim. Tudja a családja!!!!


És nem a megélhetési gondok miatt megy oda. Csak , hogy engem kikészítsen.


És én nekem ez miatt nics is lelkiismeret furdalásom.


Mert én ez idáig tisztességes voltam fele.

2020. okt. 2. 12:38
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Akkor mi a kérdés?
2020. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem baj, jó lesz neked vidéken, egy ilyen férj mellett, mert ezt érdemled. Párszor megcsalod, ha lesz rá alkalom, és közben írogatsz a gyakorira.

Csodálatos élet!

2020. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

10. "Pont hogy bizonyos szint felett lesz a pénz a minden."


De ez nem kellene kötelezően így legyen, ha az emberek elgondolkodnának egy kicsit.


[link]

[link]

[link]

[link]

2020. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen mondatok "És nem a megélhetési gondok miatt megy oda. Csak , hogy engem kikészítsen." azt sugallják köztetek 0 érzelem és 1000 indulat van.

Már rég el kellett volna válnotok! Néha nem értem az embereket, képesek saját magukat megerőszakolni, kényelemből, gyávaságból, megszokásból fenntartani azt aminek semmi értelme. Felnőttnek tartják magukat, de mégis úgy viselkednek mint a gyerekek akik anyucitól várják hogy megmondja mit csináljanak. Rabolod az idődet, a férjedét is, a gyerkőcét is mert egy boldogtalan családi "nemidillt" lát, abban kénytelen felnőni.

2020. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én mondtam már férjemek van házunk.

Autonk min az vacak +300.ezer bérleti díj?


Hogy vidéken éljek ahol nem vagyok boldog?

Nem értette meg.


Pont ez miatt vagyok boldog a szeretőmmel.

2020. okt. 2. 13:33
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem válsz el??
2020. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hétfőn rinya helyett add be a válókeresetet és bérelj egy lakást Pesten. Problem solved.
2020. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!