Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elég ok arra, hogy megcsaljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ok arra, hogy megcsaljam?

Figyelt kérdés

Én magyar vagyok a férjem külföldi.

A vírus időszak alatt sokat veszekedtünk egymással...

5 éve vagyunk együtt. Van egy 2,5 éves gyerekünk.


Nekem saját vállalkozásom van, a férjem előtt is volt, és a párom segítsége nélküle tartom fent magyarországon.... Ez az én bizosítékom ha elválnék ez nem közös ez csak is az enyém amiből tudom maganak és a gyerekének biztosítani azt az életet amit megszoktam!


Nem vagyok költekező,nem szeretek nyaralni. Viszont mivel külföldön élek és Magyarorszagon is csak Pestet szeretem, nem tudok kis városokba,falukba élni.


Szeretem a nagyvárosokat, külföldön is nagyvárosba éltünk.

És nekem itt kezdődik az egész gond....

A vírus miatt nem úgy mentek az üzleti dolgok a páromnak így elköltözött -vidékre. ...


Én könyörögtem neki, sírtam neki...

Ne tegye. ..

Én nem tudok vidéken élni. ..

A házunkat kiadta albérletbe, amit imádtam.:( Maradt még más házunk is a fővárosába és azt mondta rendszeresen látogatjuk majd a fővárost -vidékről.


Én azt a helyet ahová a párommal most költözünk utálom.

Én nagyvilági lány vagyok, szertem a pörgését stb. A nagy várost.


Annak ellenére, hogy kikönyörögtem a lelkem és mégis elkötöttünk -vidékre. Kezdek kiábrándulni a férjemből...



Nekem a vállakozásom jó, és egy árubeszerzés kapcsán megismertem egy férfit aki rokoni kapcsolatba van azzal a személlyel akitől árut veszek.


Én magyarországon vagyok úgymond a gyerekkel.

De többször visszautaztam külföldre üzleti ok miatt,a párom is egy üzleti körúton volt ... Én közben a fővárosban megismertem ezt a férfit. Vacsorázni mentünk mindig egymással.

Nagyon bejövünk egymásnak, kijövök egymással.

Segít a munkámba is...

És igen megtörtént aminek megkelett.... két felnőtt ember között lefeküdtünk egymással!


Most is többször találkozunk egymással. Együtt vagyunk... eljárunk este kikapcsolódni, úgy hogy párom egy üzleti körúton van messze a fővárostól... És azt hiszi Magyarországon vagyok a gyerekkel.

A gyerekre most anyukám vigyázz.


Tudja, hogy van férjem és gyerekem belementünk ebbe a kapcsolatba mert kívántuk egymást...


Na most lehet lepontozni.

Szertőm lett, mert erőszakosan leköltöztetett vidékre a párom.


Ezzel sráccal meg jol érzem magam.

Elvagyunk egymással. A munka összeköt minket.


De már többször felhozta ha komolyabb lesz a kapcsolat hagyjam el a párom... de ez idő...


Nem akarom összekötni vele az éltem még!


2020. okt. 2. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Lehet nem értem a szitut, de ha meg tudtatok eddig is élni, meg az ingatlant se veszi el senki, miért költöztetek el?? Nincs így értelme.
2020. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Idő, hogy elhagyd?

Miért? Nincs merszed hozzá?

Ha a megcsaláshoz van merszed, akkor az elhagyásnak is mennie kell.

Rengeteg felkiáltójelet használsz.

2020. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Válj el, éld az életed. Az új pasival nem kell örökre tervezni.
2020. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Igen, pontosan, így van. Ha a férjed vidékre költöztet, akkor te teljesen jogosan ku.rválkodsz...ízé...leszel nagyvárosi úrinő, miközben ő távol van. Ez mindenre mentség.

Ezen kívül az is, ha nem dolgozik, ha jó kedvű, ha rossz kedvű, ha van rajta sapka, ha nincs rajta sapka, ha süt a nap vagy esik az eső.

Elválni eszedbe se jusson, nehogy a férjed vagyona kiessen a pichád alól. Majd válik ő, mikor lebuktok.

2020. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azért adta ki az ingatlant jó pénz jön belőle neki minden hónapba.

Mert jó környéken volt....

És most vírus miatt nincs úgy bevétele mint korábban.


Így most meg minden hónapban jó neki tiszta bérleti díj.

2020. okt. 2. 12:22
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

tehát nem volt kompromisszum, csak a megcsalás?

Ha nem volt, akkor te nem emiatt csaltad meg, mert vidékre költöztetek.

2020. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

5.

De az csak pénz. Így is elég jómódúak vagytok. Kerestek 1 milliót a ház kiadása nélkül, a ház kiadásával meg 1,3 milliót. Nem tök mindegy, ha amúgy megvan mindenetek és ez még szétcseszte az életeteket is? Talán nem a pénz a minden, a legelső egy bizonyos szint felett már?

2020. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Hányszor írod még ki ugyanazt? Mit vársz tőlünk?


Megcsalni a társad NEM NORMÁLIS, akárhogy magyarázod! Elválni, és utána élni az életed az a normális!


Meddig akarsz így élni? A férjed már biztosan tud róla, hiszen az összes alkalmazott is tud, ahogy már egyszer írtad. Minek maradsz vele? Mit akarsz te egyáltalán?

Az ilyet mifelénk r.bancnak hívják, de nyilván ahonnan te jössz, ott ez jogos félrekufirc, hiszen olyan nagyon rossz neked! (Hüpphüpp.)

2020. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Nincs elfogadható ok, indok vagy kifogás a megcsalásra. Ez nem problémamegoldási stratégia, hanem alja féreg húzás. Szépítheted amennyire akarod, de az igazság az, hogy egy gusztustalan emberi hulladék vagy.

Okod arra volt, hogy elválj, nem arra, hogy megcsald.

2020. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

#5: Pont hogy bizonyos szint felett lesz a pénz a minden.

A kérdező leírta már azt is, hogy a férje rendszeresen veri. De az nem volt ok a megcsalásra. A válásra se. Csak az, hogy nem lehet nagyvárosi lány. 🙄

2020. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!