Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megcsaljátok a parotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsaljátok a parotokat, mit képzeltek? De most komolyan.

Figyelt kérdés

Fel sem merül bennetek a következmény?

De most komolyan. Akivel együtt vagy nem sajnálod, hogy milyen érzés lesz neki ha megtudja?

És akik az ilyenekkel maradnak? Hogyan képesek rá? Ha engem megcsalna a párom, az biztos hogy nem maradnék vele, még gyermek mellett sem.

Nyilván azt nézném hogy a gyermekemnek mi a jó, de arról tennék, hogy hozzám többet ne érjen egy ujjal sem.

Akiknek meg nincs semmi kötő dolog?


2020. aug. 26. 15:06
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
22%

Na figyelj. Ez most brutál szarul fog hangzani de igaz.


Legyél te, legyél a pasid én meg egy fiatal 20on éves aki szemet vetett a pasidra. Szr vagy nem szr neked, de mindenekelőtt a saját érdekeimet nézem. Másrészt meg eleget csalódtam ahhoz pasikban, hogy tudjam, nem érdemes nagyon megbízni bennük. Ezért inkább az egyszerűbb mégis csalódásmentes megoldást választom. És az sem zavar ha ott van egy gyerek mert a férjed nagyon vonzónak tartom. És ő is engem.

2020. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
De most komolyan... van, akiben felmerül következmény, van, akiben nem. Van, akinek van lelkifurdalása, van, akinek nincs. Minden ember más. Az a reakció, hogy "arról tennék, hogy hozzám többet ne érjen egy ujjal sem" pont arra jó, hogy a szex miatt máshoz menjen. Ha ilyen merül fel, meg kell beszélni, normális emberek még megcsalás ELŐTT megpróbálják megoldani a problémákat, megbeszélni, hogy mit tehetnek a kapcsolatért, ha mindketten akarják. Ha nem, akkor ki lehet lépni, át lehet gondolni, hogy hogyan akarjuk élni az életüket. Én egyszer lettem szerelmes másba a párom mellett, korrekten lezártam, mielőtt bármibe belementem volna - nem bántam meg, azóta is az "új" férfi a párom. Sokan viszont úgy gondolják, hogy közös hitel, ház, gyerekek miatt nem tudják feladni a házasságukat, amiben gyakran felüti a fejét az elhidegülés, szexhiány, ezért a szerető a "megoldás". Én meg tudom érteni (majdnem) mindenkinek a nézőpontját, nem dobok követ senkire, amíg nem voltam az ő helyzetében.
2020. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
19%

Ahha, félrement a kanid.


Miért ne lépnék félre, ha megtehetem? 40-es, normálisan kereső, városi pasi vagyok. A páromat ezzel nem bántom. Nem ártok neki.

2020. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Én teljesen elítélem.

Vagy próbálja megoldani, vagy lépjen ki.

De hogy megcsalja, hát az szerintem minden szemszögből gerinctelen.


Az pedig, hogy egy pasiban sem lehet bízni, hülyeség.


Igen, de ha megcsalt akkor miért is érhetne hozzám?

Én nyitott vagyok új dolgokra, izgalomra, a kapcsolatom megjavítasara is, ha úgy van.

De ha nem lennék is, akkor az őszinteséget várom...

2020. aug. 26. 15:40
 5/27 anonim ***** válasza:
31%

4.-nek.


Miért lépnék ki?

Miért hiszed, hogy csak rossz kapcsolatban lévők lépnek félre?


Te sem mindig csak és kizárólag ugyanazt eszed. Vagy te meddig bírnád csak rakott krumplin, 0-24-ben?

2020. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
5! Férfiként nem értem a gondolatmeneted. A másik nőnek nem ugyanaz van a lába között? Nem ugyanolyat sz.rik? Vagy mi az, ami miatt úgy viselkedik valaki, mint egy kanos baknyúl?
2020. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Jézusom. Undorítóak vagytok.

Nyitott kapcsolatban maximum.

Mért hasonlítod ételhez? A párodat meg eszed? Amit most felhoztál ég és Föld van a két dolog között....

2020. aug. 26. 15:54
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
Nem sajnálom, mert ajándékoztam neki szerelmet, hogy az lehetett belém, és én így is vele maradtam, pedig érezte hogy nem kölcsönös. Egyszer élünk alapon, 15 év után, úgy gondoltam hogy most rajtam a sor, én is megérdemlem hogy szerelmes legyek egyszer. Remélem érted a lényeget. sem
2020. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól értem, te most nagylelkű voltál, mert engedted neki, hogy mosson, főzzön rád amiért szeretett. :D aztán találtál valakit aki végre szóba áll veled és már nem éred be a "szarral", hanem szerelmes lettél. De nincs benned annyi gerinc, hogy elhagyd, mert félsz, hogy 2 szék közül a pad alá esel és inkább a biztos rossz, mint a bizonytalan.
2020. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%

9# bocsi de én vagyok a nő. Jelenleg is egy hősszerelmes pasim van, akivel hiába megy az idő velünk, nem szerelmesedtem bele. Elfogadtam, nincs mit tenni, nekem mindig csak ilyenek jutnak. Természetesen nem enged el, foggal körömmel ragaszkodik hozzám. Hát persze mert megfogta az isten lábát. Ha én nem, legalább ő legyen boldog.

8# voltam.

2020. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!