Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megcsaljátok a parotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsaljátok a parotokat, mit képzeltek? De most komolyan.

Figyelt kérdés

Fel sem merül bennetek a következmény?

De most komolyan. Akivel együtt vagy nem sajnálod, hogy milyen érzés lesz neki ha megtudja?

És akik az ilyenekkel maradnak? Hogyan képesek rá? Ha engem megcsalna a párom, az biztos hogy nem maradnék vele, még gyermek mellett sem.

Nyilván azt nézném hogy a gyermekemnek mi a jó, de arról tennék, hogy hozzám többet ne érjen egy ujjal sem.

Akiknek meg nincs semmi kötő dolog?


2020. aug. 26. 15:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Azért az is elgondolkodtató 18as, hogy te f.sz alapján osztályozol férfiakat...
2020. aug. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

20-as:

Ha mindkét oldalról ez a vélemény a kapcsolatotokban, akkor szerintem szerencsések vagytok :)

És nem azért mert félremehettek, hanem mert hasonló értékrenddel egymásra találtatok.

Szerintem az embereknek nem is a szex része fáj legjobban, hanem az érzelmi: az emberek nagy része nem tud csak hideg fejjel/szívvel szexelni, hanem nagy eséllyel kell valami érzelem is, hogy odáig eljussanak.

Ráadásul kőmonogám párkapcsolatban ez igazából a kapcsolat megromlásának a már kézzelfogható bizonyítéka.

Nálatok ez azért más, mert ettől függetlenül (képletesen) ti este ugyanúgy egymás mellett fekszetek és együtt teszitek mindazt a sok mást amit élveztek.

Én magam nem tudom tudnék-e ilyen kapcsolatban élni, még nem volt rá példa, de ahol így működik, azt mondom nagyobb erő és stabilitás kell hozzá, mint egy átlagos monogám kapcsolathoz.

2020. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%

Így van utolsó. Elfogadni egymás hűtlenségét (vagy akár csak az egyik félnek a másikét) csak a legerősebb kapcsolatban bírják.

Épp ezért én úgy gondolom - mivel tartom annyira a kapcsolatunkat erősnek - hanilyet tenne/tesz a párom elfogadom (csak ne érezzem mint ahogy ő sem érzi hiszen érzelmileg senki máshoz nem kötődöm - nagyon is lehet érzelem nélkül is higyjétek el csak még nem próbáltátok...)


És aki meg azt mondja ha megcsalná a férje, felesége, repülne, arrról azt gondolom, nem érhet valami sokat a kapcsolatuk, ha egyből kidobná ahelyett hogy megpróbálnák helyre billenteni.

2020. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Nem firtatom hogy lehet érzelem nélkül de akkor is undorítónak tartom ha valaki megcsalja a másikat.

Ha annyira erős lenne az a kapcsolat, akkor megcsalas sem lenne..

2020. aug. 28. 15:01
 25/27 anonim ***** válasza:
23%
Legalábbis szerinted, mert neked a kettő együtt van, és még sok embernek. Másoknál meg nem. Miért kéne más kapcsolatnak ugyanúgy működnie mint a tiédnek?
2020. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Akik megcsalják a párjukat azok perverzek,és aljasok is.Valószínűleg már elmúlott a szerelem kettejük között,és valakik így oldják meg.Mondjuk nekem sem menne a megcsalás dolog,de valakik nem akarják kockáztatni az eddigi életüket,így csinálják tovább a dolgot sunyiban...Ha kiderülne a dolog,én biztosan repíteném a párom.Ha lenne gyerek,akkor is!Nem érdekelne semmi.Pasi voltam amúgy.
2020. aug. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
52%
Igen vannak szemét emberek. Azért az a legtöbb esetben igaz, ha a pasi nem hagyja ott a feleségét, akkor őt szereti! A szeretővel valamit pótol. - Általában a nő elsárkányosodása, túl követelőzése - (Úgyis megteszi ÉRTE a férje, hiszen szereti, meg Ő a fix...) A legtöbb férfi bosszúból csalja meg az amúgy "igazinak" tartott nejét. Egy hosszú kapcsolat, házasság hullámzó. Egy idő után a legtöbb feleség lenyugszik, a férfi meg belefárad a szeretővel való bujkálásba, hazudozásba. Ilyenkor a régi érzelmek felszínre jöhetnek újra, már csak az egymással töltött 25-30 év is, ismerik egymás minden rezdülését. Az meg, hogy pl. a változókorban egy szerető volt az aki átsegítette a párt a nehéz időszakon, arról jobb esetben a feleség sosem szerez tudomást.
2020. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!