Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megcsaljátok a parotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsaljátok a parotokat, mit képzeltek? De most komolyan.

Figyelt kérdés

Fel sem merül bennetek a következmény?

De most komolyan. Akivel együtt vagy nem sajnálod, hogy milyen érzés lesz neki ha megtudja?

És akik az ilyenekkel maradnak? Hogyan képesek rá? Ha engem megcsalna a párom, az biztos hogy nem maradnék vele, még gyermek mellett sem.

Nyilván azt nézném hogy a gyermekemnek mi a jó, de arról tennék, hogy hozzám többet ne érjen egy ujjal sem.

Akiknek meg nincs semmi kötő dolog?


2020. aug. 26. 15:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
#2 8 igaz!
2020. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Megérte ide jönni. Olvashatom a szánalmasabbakat.
2020. aug. 26. 17:06
 13/27 anonim ***** válasza:
63%

12. Inkább tanulj belőle. Hidd el, ezer oka van a megcsalásnak, nem csak egy verzió létezik ahogy azt te gondolod. Nem mindenki szemét ahogy hiszed, ha értenéd a másik oldalt, könnyebb lenne ezt feldolgoznod. Es igenis vannak megcsalók, akiknek ugyanannyira kudarc ez az egész, mint a megcsalt félnek.

És ha mégis ítélkezel, hát ne tedd, mert nagyon cifra helyzetekbe találhatod még magadat az életed során.

2020. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Ez még mindig hülyeség. Szepititek azt amit nem lehet.

Szánalom az egész, és még undorító is. Aztán mentegethetitek magatokat. Nyugtassátok csak ezzel a lelkiismeretet.

2020. aug. 26. 17:48
 15/27 anonim ***** válasza:
65%
14 Ezt a színjátékot előadnod felesleges, mert csak az adja ezt elő, aki magát akarja leplezni. Felesleges no meg nevetséges és nagyon nagyon átlátszó.
2020. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
38%

Jobban tudom szeretni a parom, ha egy csodalatosat elveztem mas karjaiban.

Kulonben tiz ev utan azon ragodom, hogy hol siklott ki az eletem.

2020. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ez nem leplezés ez becsületesség.
2020. aug. 26. 18:26
 18/27 anonim ***** válasza:
52%

6-os válaszoló, aki azt írod "a másik jőnek nem az van a lába között" stb.

Ezt ugye nem gondolod komolyan? Én nő vagyok. Volt pár pasi az életemben. Nem igaz, hogy minden f.sz egyforma. Van kisebb, nagyobb, vastagabb vékonyabb, felfelé hajló. És igen van amelyiket jobban lehet élvezni. Nem mondod, hogy a nőké egyforma? Tehát teljesen mindegy ki vagy a takaró alatt. Bocsi többiek, hogy nem a kérdésre válaszoltam. Ezen teljesen kiakadtam.

2020. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
#13👍
2020. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
58%

Bekapcsolódnék én is. Kedves kérdező, a magam nevében nyilatkozhatok máséban nem: nem bántja a lelkiismeretem mert én egész másként gondolok a szexre mint te. Nekem nem kell hozzá érzelmi kötődés, nem jelent annyit ilyen szempontból mint másnak, a férjemmel ezer jobb dolgot csinálunk együtt mint a szex (azt is de messze nem az a kapcsolatunk alapja...)

Eszembe sem jutna szakítani emiatt, persze nem plakátolom ki ha ilyesmit művelek, de szemernyi kétségem sincs hogy különösebben nem hatna rá a dolog. Mert mi ilyenek vagyunk. Nekünk ez nem jelent annyit mint másnak.


Tudod mit én is megkérdezem Tőled/tőletek hűségfanatikus férfiak, nők: nem féltek attól hogy ha ennyire a szex a kapcsolatotok lényege, hogy amikor az ellaposodik tönkre megy majd a házasságotok?E fog laposodni ha most még hihetetlen is....és mert szerinted ha megcsal, kukába való, menjen, ha gyerek van akkor is! És még ti tartjátok nagyra a házasságotok? Pont ennyit ér?

2020. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!