Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan férfiak válaszát várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfiak válaszát várom, akik elhagyták a feleségüket egy jóval fiatalabb lányért, de végül rájöttek, hogy mégis a feleségüket szeretnék! Mi miatt gondolták meg magukat? Mi történt? Akkor is érdekel, ha nem fogadta vissza a feleség.

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 16:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én férjem miattam hagyta ott a feleseget 10+ év után.

Ő 35 volt én akkor 20.

Várandós lettem úgy, hogy 1 éve voltunk együtt/ismertük egymást. Ott nem született baba.(reszben ezert is kacisngatott ki)

2x is megcsalta az akkori feleseget a házasságuk 5. És 8.évében, mind kettő max.3 alkalom volt, s azokat megbánta.

Azt mondta, hogy nálam nem bánta meg, úgy érezte ezt még kell tennie.(meg is lett a gyümölcse).


Néha depis pillanataiban mondta, hogy visszamenne, mert sokkal kényelmesebb volt mint az új élete, de csak a megszokás miatt menne vissza, mert nehéz belerázódnia abba az életbe, ami már felelősséggel jár. Meg az embernek nehéz kilépni a komfortzonabol. Főleg ha volt már 1 napi rutin.


Szóval az okok amiert visszamehetnek:

- a kényelem miatt

- korkülönbségbol adódó viták, máshogy látják már a világot.

- megszokás miatt

- esetleg ha van, gyerek miatt

- rájön, hogy szereti

- csak a szeme kívánta a fiatalabb nőt, de másra nem kellett.

- régi szép idők miatt.

Stb. Sok mindent fel lehet sorolni. Ismerek olyat is, akinek érősebb lett így a házassága, de olyat is ismerek sajnos, akinek rosszabb lett, s olyat is, ki 2 szek közé esett. Sehova nem mehetett vissza.

2020. okt. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!