Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem megcsalt egy 21 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megcsalt egy 21 eves csajal aki hazas nő es van egy 2 eves fia osszekoltozkek mar 2 honapja. A csaj a férjet ki rakta a kozos alberletbol es a férjem vette at a helyét. Férjem 31 éves es van egy kozos gyermekunk en 38 eves vagyok. At meneti?

Figyelt kérdés

#Mi tortent a férjemel?
2020. szept. 28. 02:32
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Hinni? Bizzni? Talan a kovetkezo is ezt tenne? Egy kapcsolat nekem? Nem,a fiam az idom a cel es a jovo nem mukodne es hazugsagra epiteni? Inkab nem,eltelt 7 honap maganyos az este de telnek a napok,honapok..Nem fogadnam mar haza,egy Sziá-t sem adtam a birosagon csak nezztem ez o? Leteznek Anyak akik így tesznek mind az en ex-em ma mar tudom.. Nem harcoltam mert nem vagyok aza tipus elfogadtam a dontest ami nem szívbol árad parancsra nem lehet szeretni... Mi volt a vetke a fiának? Hogy nem faj neki? Es tudjatok mit? Ujévi baba es mindjart itt a szulinapja es nem tudom Apa jon? De nem hiszem. Sok kerdeseimre valasz nincs es csak gondolkodok o csalt meg es mi erezuk hogy tud boldog lenni azal a csajal tudva neki van egy fia? En mar nem tudok semmit...
2020. dec. 1. 13:01
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Ferjem 30 volt amikor megcsalt egy 19eves csajjal, nalunk 2 gyerek volt es mogottunk is 10ev.

A mi sztorinkban rogton osszekoltoztek, mi elvaltunk, ok osszehazasodtak, lett 2 gyerekuk majd elvaltak. Ott a csaj reszerol multak el az erzelmek evekkel kesobb. Senki nem tudja megjosolni h a szeretok 2honap mulva kikerulnek a kepbol vagy ok lesznek az uj felesegek.

2020. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
77%
Ez van, fogadd el. Nem tudsz mit tenni. Felnőtt ember, döntött. Ezért se jó fiatalabb férfival kezdeni.
2020. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
24%
Ez az utolsó hazugság. Van amikor idősebb nővel jönnek össze. Én az utolsó előtti helyében a kis 19 éves cafkát azért megtéptem volna a mihez tartás végett. Tanuláshoz nincs esze de baszni mar tud.
2020. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy még fiatalabb pasit magadnak. 😉
2020. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
59%

#44 annyit kertem tole h ket hetig ne irogasson mar, amig lezarjuk a ferjemmel a kozos dolgainkat, ezt sem sikerult betartania, majd pont a cibalas segit. Ezt csak meltosaggal lehet elengedni szerintem. Eltelt par ev, amikor en ferjhez mentem, ok valtak, most o egyedulallo anya es sziv mindennel amivel en megkuzdottem akkor 2 picivel, leszamitva hogy semmilyen vegzettsege nincs es most tanul szakmat gyes alatt. Az elet elrendezi es meg csak nem is kivantam ezt nekik soha.


19evesen amugy is azt hiszi az ember h mindent tud, hiaba gyozkodtem volna barmirol. A ferjemnek kellett volna okosan merlegelnie.

2020. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Sziasztok jo par honap eltelt es most rendbe van az eletem a fiam velem hazam ami nem volt kozos az ex-mmel anyit tudok roluk szuletet gyermekuk es uti veri az elettarsat az ilyen ember nem valtozik soha!
2021. dec. 10. 15:19
 48/48 anonim ***** válasza:
Látod kérdező,a sors mindent lerendez....
2021. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!