Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem megcsalt egy 21 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megcsalt egy 21 eves csajal aki hazas nő es van egy 2 eves fia osszekoltozkek mar 2 honapja. A csaj a férjet ki rakta a kozos alberletbol es a férjem vette at a helyét. Férjem 31 éves es van egy kozos gyermekunk en 38 eves vagyok. At meneti?

Figyelt kérdés

#Mi tortent a férjemel?
2020. szept. 28. 02:32
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
14 év hazassag utan elhagyott es nem keres minket nem ertem mi van! Vágy? Fellangolas? A csaj nem vállik de az en férjemmel laknak alberletben.
2020. szept. 28. 02:36
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Gyors matekkal egy 17 éves kisfiúhoz mentél hozzá, csoda, hogy eddig nem hagyott el. Az, hogy ők együtt maradnak -e azt megjósolni lehetetlen, minden esetre szép kis alak lehet, ha a gyereke sem érdekli, szerintem nem kár érte.
2020. szept. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
10 év házassag csak en egyben szamoltam mindent! Semmi kontakt nem akkar beszelni
2020. szept. 28. 02:53
 4/48 anonim ***** válasza:
81%
Bizonyos népcsoportoknál ez alap sztori, nem?
2020. szept. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%
Jojj ossze a csaj ferjevel
2020. szept. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudhatjuk mi lesz a story vege.Van hogy átmenetileg edesebb a tiltott gyümölcs, de van hogy vele marad. Neked kell atgondolni hogy ha vissza is jonne, tudnál bizni meg benne. Az meg ok, hogy szerelmes, nyilvan az újdonság a vagy mindent megszepit, de hogy a gyereke sem érdekli...Jobb embert erdemelsz!
2020. szept. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem, igen átmeneti. De, ha van tartásod, akkor nem fogadod vissza.
2020. szept. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem így elsőre talán- Most érzi, hogy ő a szemétdombon a kakas, de mi van, ha a csajnak beindulnak az érzelmei, mást akar majd? Akkor a férfi lapátra kerül, megy majd az "Erezd el a hajamaaat!", és valószínűleg vissza akar majd menni az eredeti helyre.
2020. szept. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Nagyon sok barat ezeket a tanacsokat adtak amelyeket ti a gyermekunket nem hivja talan igy erzi jobb tavolsagot tartani a csaj az nem váll sem a férje amit nem értek. 10 ev van koztuk es ha ezt a férjevel meg tette meg az enyemel is ido kerdese! Vagy? Fellángolas ez kb menyi ido utan mullik?
2020. szept. 28. 07:41
 10/48 anonim ***** válasza:
94%
A kérdést se értem. Vissza se fogadnám... Miért hagyod magad megalázni? Megcsalt, lelépett egy fiatalabbért és egy kisgyerekért. Otthagyott téged és a közös gyereket. Gondolom érdeklődni se tud a gyerekéről. Lehetséges hogy a csaj majd dobja, aztán menne vissza hozzád de te komolyan visszaengednéd? Tartás hol van? Elhiszem hogy szereted még, meg a család maradjon együtt de ne az önbecsülésed árán.
2020. szept. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!