Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem megcsalt egy 21 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megcsalt egy 21 eves csajal aki hazas nő es van egy 2 eves fia osszekoltozkek mar 2 honapja. A csaj a férjet ki rakta a kozos alberletbol es a férjem vette at a helyét. Férjem 31 éves es van egy kozos gyermekunk en 38 eves vagyok. At meneti?

Figyelt kérdés

#Mi tortent a férjemel?
2020. szept. 28. 02:32
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Köszonöm nektek a valaszokat bízztam hittem es csalodtam hogy mi van koztuk nem tudom de ti ismeretlenul tudjatok a valaszt! A faluban is ezt mondtak roluk.
2020. okt. 8. 18:03
 32/48 anonim ***** válasza:
26%

Nem átmeneti. Valamiért nem kedvel, esetleg megutált. Akit szeretünk nem hagyjuk ott. Esetleg néha más ízű fagyiba is belenyalunk, de nem költözünk.

Nekem is 7 évvel volt idősebb a feleségem. Nem kedveltem. 10 éve elköltöztem. Én sem váltam el. Minek? Nősülni nem akarok.

Ötvenes F

2020. okt. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, ha a feleséged rgyszer csak válni akar, majd igényt tarthat az utóbbi 10évben szerzett vagyonod felére is.
2020. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
64%
33 úgy tudom a külön élés mentesít ez alól. Tévedek?
2020. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Targyalas napjan le mondott a gyermekunkrol mintha nm halottam volna jol es a biro ujra ra kerdezet es azt mondta Minden apai jogairol le mond es masnap meghalt az Edesanya akivel eveken at nem foglalkozott es nem kereste.. Ha az Edesanyjaval nem tudot mit tenni a sajat fiarol le mondott es latom a Fb jol megvan az uj novel...akinek ott a fia talan azta a gyermeket szereti? Mar nem tudom ki volt az ex ferjem de anyit tudok lelke nincs 7 honap telt el es nem kereste a fiat...
2020. dec. 1. 07:32
 36/48 anonim ***** válasza:
82%
A jogairól lemondhat, de kötelességeiről nem tud, azt nem teszi lehetővé a törvény, csak abban az esetben, ha te újra megházasodnál és a férjed tenne teljes jogú apai elismerő nyilatkozatot, ergo a "nevére venné". A láthatás tartásásra senkit nem lehet erőszakkal rávenni, szeretetet kikényszeríteni nem lehet, nem kell neked ilyen ember az életedbe, próbálj meg túllendülni rajta, annál könyebb lesz a gyerknek is. Nem kereste, alja ember, de ez van, ha a jogairól lemondott, legalább akadályozni nem fog tudni semmiben, semmilyen hivatalos ügyintézéshez nem kell majd a beleegyezése és az aláírása sem, könnyebb lesz majd bármit inzétned a gyerkkel kapcsolatban a jövőben. Mivel a kötelességei megmaradnak, így ettől függetlenül tartásdíjat fizetni kell a gyermek nagykorúságáig biztosan, utána majd akkor, ha továbbtanul, de az még a jövő zenéje. Gondolom megítéltek egy fizetésarányos összeget, az új nö gyereke nem számít az eltartottjának, ergo nyilván csak a tiéteket vették figyelembe. Ha már így lelépett, legalább fizessen mint a katonatiszt, ha nem teszi magától, akkor fizetésből letiltást kell kérni, ha nem megy majd végrehajtatni. Ennyi a teendőd, meg az, hogy tanulsz az esetből és minél előbb elfelejted, tudom sok idő, de azzal, hogy a faszbukját nézegeted nem leszel előrébb, csak gyötröd magad vele, ha már így alakult, örülj neki, hogy szabadultál tőle, nyilván eddig sem volt egy makulátlan ember, ha már egyszer ilyet megtett. Eleve nem volt egészséges egy ennyire fiatal szinte fiúval kapcsolatot kezdened anno, az is csoda, hogy nem lélpett le hamarabb anno, teljesen más életszakaszban kezdtetek közös életet, látod, ez lett belőle. Mindegy most már, isten neki fakereszt, engedd el és kezdj új életet!
2020. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
92%

17-18 éves fiúval vállaltál gyereket 24-25 éves létedre. Ez egy nagyon elhamarkodott és veszélyes döntés volt, nehezen tudom elképzelni, hogy előtte évekig együtt voltatok, biztos vagyok benne, hogy ő még nem volt kész az apaságra, csak a közösségi nyomás hatására belement a házasságba, és próbált apa lenni. Egy éppen érettségiző srác hogyan tartja el a családot, hogyan tanul tovább, készül fel az életre, nevel egy gyereket, amikor tulajdonképpen még ő is az?


Szerintem ez a kapcsolat elejétől halálra volt ítélve egy általad/közösen meghozott döntésnél (amelynél neked kellett volna okosabbnak lenned). Megcsalásra nincs mentség, de csodálom, hogy egyáltalán eddig kitartott a kapcsolat, lépj tovább, még van lehetőséged párt találni, tanulj a hibáidból!

2020. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ilyen helyzetbe eszembe se jutna visszafogadni sot az sem jutna eszembe hogy atmeneti. Majd idovel a ferjedet is utcara fogja tenni ha jon egy ujabb jelentkezo. Amugy ha kozos haz akkor a csaj nem rakhatja ki a ferjet.
2020. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
79%
Figyi ne bánd ha raadasul kaszinozott is akkor tobb mint valoszinu hogy játék szenvedély beteg is szoval te es a gyereked csak nyertetek ezen barmennyire is faj most. 38-as vagyok.
2020. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
86%
Én befogadtam volna a 21 éves csaj exét, nem keffentés miatt, szolidarításból.
2020. dec. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!