Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan esne egy nőnek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan esne egy nőnek, ha a párja elmondja neki, hogy nagyon megkívánt valaki mást? És nem (csak) szexuálisan, sőt..

Figyelt kérdés

Középkorúak vagyunk, két kisebb gyerekkel. Jó a kapcsolatunk, néha persze vannak viták, de nem megyünk egymás agyára, szeretetben élünk és megbecsüljük egymást. Nem kerestem semmit, senkit, nem is kacsingattam kifelé. (17 éves korom óta tényleg tisztességes és monogám vagyok az adott kapcsolatban). Volt is elég csajom, bőven vannak emlékek, nincs hiányérzetem.

Majdnem 30 éve nem látott ismerősi körrel találkoztunk. Egyik lánnyal a régi életünkben egyetlen egyszer csókolóztunk egy nagyot, de egyébként csak jó baráti viszonyunk volt. Illetve azért egy hajszállal annál több, hiszen egyértelmű, hogy tetszünk egymásnak.

Tényleg nagyon megörültünk egymásnak, nagyon kedves volt, tök jó hangulatú volt az egész. Ő is családos azóta, nem biztatott, nem volt kétértelmű, határozottan baráti szintű volt a találkozás.

És egyszer csak jött az érzés, hogy mennyire megpuszilgatnám, megölelgetném. Nem tudtam mit csinálni, nem tudtam nem részletesen megnézni, vagy inkább bámulni a vonásait, mosolyát, haját, kezét, bőrét... Úgy igazán megnéztem és valahogy akartam magamnak. Arra nem igazán gondoltam, hogy lefektetném (persze valószínűleg igen). Nagyon jó és szenvedélyes érzés volt.

Vége lett a találkozónak, mindenki hazament, a száma sincs meg (könnyen megszerezhetném), nincs semmi folytatás kitűzve. De én teljesen összezavarodtam és borzasztó lelkifurdalásom van, mert még mindig itt van a fejemben. Szerencsére már csillapodik az élmény és már józanul végiggondolva egyértelmű, hogy el kell felejtenem az egészet.

Nem történt meg semmi. Viszont fejben igen és erős lelki vágyakozás is volt egy-két napig.

A családom a legfontosabb, el nem tudom képzelni, hogy nélkülük éljek.


Feleségek, családanyák - hogyan fogadnátok ezt a sztorit a párotoktól?

Inkább ne mondjam el neki?


Ez egyébként gyakran előfordul? A "halálos ágyamon" nem fogom megbánni, hogy elfojtottam egy erős érzést, ahelyett, hogy kiéltem volna?



2020. szept. 14. 18:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Hát én nem szeretném tudni, ha nem történt semmi, és nincs hatással arra ahogy a továbbiakban érzel irántam, vagy amit akarsz.. Ha történt történt volna valami, akkor viszont mondd el, aztán vége.


Egyébként gondolatban mással lenni, mással szexelni, megbámulni valakit nem megcsalás.

2020. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%

A nők őszinteséget akarnak nem?


Akkor nem értem mi a gond, ha megkívánom mondjuk a gyerekünk tanárnőjét, aki szexi és fiatalabb, és en sem vagyok neki közömbös.


Talán hazudjak, az jobban tetszene?

2020. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Ezt inkább tartsd meg magadnak. Nekem rosszul esne, de az is fájna, ha megcsalna a férjem, viszont itt nem volt megcsalás...
2020. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

2-es ha nem mondod el hogy megdugnád a tanárnőt akkor az nem hazugság. Ha a nejed rákérdez hogy megdugnád-e a tanárt és azt mondod nem, az a hazugság....


A kérdésre a válasz én inkább nem szeretném tudni ha én lennék a feleséged. És igen valószínű a haláli ágyadon megbánod,de ez attól is függ hogy most mennyi ideig rugózol ezen. Nyilván minél többet gondolsz rá annál nagyobb teret adsz ennek az érzésnek.

2020. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
*halálos
2020. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben. Nekem a párom elmondott hasonlót. Hát K..va szarul esett. Ha nincs szándékodba a megcsalás, akkor inkább ne mondj semmit. Gyűrd le magadba az érzést. Én jobban örültem volna ha nem mondja el. Nagyon nagy törést okozott
2020. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem teljesen erre számítottam, de elég egyértelmű. Köszönöm a válaszokat.
2020. szept. 14. 19:24
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

Neked hogy esne fordított helyzetben? Ha azt mondaná a feleséged hogy másra vágyik az ágyban, hogy mással akar szeretkezni? Nem esne rosszul?

Én úgy gondolom hogyha ilyen felmerül akkor ott már van egy kis gond a kapcsolatban.

2020. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem hogy merülhet fel hogy elmondd, egyértelműen nagyon szarul esne neki. Sőt az ilyen érzelmek még rosszabb mintha történt volna valami, de amúgy nem érdekelne ennyire. Érthető hogy van ilyen, de ezeket megtartjuk magunknak.
2020. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%

Én lehet beteg vagyok, de ahogy ezt olvastam olyan féltékeny lettem, hogy hihetetlen.


Innen érzem, hogy vágysz a másik nőre, miközben szereted a feleséged.


Féltékeny vagyok. :D

2020. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!