Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan gyanús ez nekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gyanús ez nekem? Jogos lenne ha számon kérném?

Figyelt kérdés
Barátom úgy volt, hogy a haverjával megy le horgászni, alig birta el a sok cuccot kivinni, segiteni akartam, eleg surun lerazoan mondogatta, hogy nem kell segiteni, vegul segitettem kivinni a kapuig a cuccait, ott volt a baratja, igen am de egy csaj is a kocsiban akirol nem is tudtam, hogy megy de azt se tudom ki o, mert a haverjanak a felesege vagy lanya biztos nem merr ismerem azokat... Kicsit felzaklatott ez most, hogy leakart razni, csak, hogy ne segitsek kivinni a dolgokat, aztan ott egy csaj akirol nem is tudom, hogy megy mert nekem annyi lett mondva csak a baratjaval megy, es azt se tudom ki az a csaj... Ti nektek ez gyanus lenne? Szamon kernetek a parotokat?
2020. szept. 12. 13:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A haver számát tudod? Ha igen hívd fel ,és kérdezd meg tőle, ki volt az a csaj a kocsiban.Persze ő is hazudhat...

A férjed kérdezted amúgy, ki az?

Amúgy jogos a kiakadásod.

Az én férjem is horgász, ő is járt sokat a haverjával, de aztán már csak mi járunk ketten.Engem is zavarna, hogy én nem mehetek, de más nő meg igen...

Járj utána,mi volt ez.

2020. szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan már horgászni sem lehet hárpiácskáim?
2020. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a horgászáson van a hangsúly idióta.

Szöveget értelmezni ki fog, ha nem te?

2020. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Olyanok vagytok mint a kisgyerekek. Mégis miért ne mehetne egy csaj is velük... miért kéne beszámolnia róla? 2-1 es felállásban majd netán szendvicsbe vágják vagy mi a fene?!
2020. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2020. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mi történt?
2020. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mi lett a story vége?

Ezek a horgaszasok sokszor nem csak a peca végén lógó kukacrol szólnak....

Pialas, ha éjszakai horgászás meg legjobb hely a k.... kat kihivni vagy a haver laza saját egy füves cigi utan 3asban megkurni.

2023. ápr. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csaját
2023. ápr. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!