Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás lehet a háttérben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás lehet a háttérben, rendkívül gyanús dolog, leírom. Szeretnénk családot - vagy szeressek inkább elválni?

Figyelt kérdés

A férjemen, akivel friss házasok vagyunk, és tervezzük a családalapítást, néha női parfümöt érzek. Eleinte ijesztő volt, hogy meleg, vagy megcsal. De aztán megszoktam, meg azt hittem a mosástól van.

Csakhogy... Volt egy céges vacsora, ahová elkísértem. És volt ott egy kolléganő, aki csinos volt, és azonnal felismertem a jól ismert parfümillatot rajta. Mellbevágó volt.

Ez ma volt. Nem tudom... Hogy mi legyen a következő lépesem, mit gondoljak, és mit ne. Beszélnem kell a férjemmel, de előbb össze akarom szedni a gondolataimat.


2020. febr. 28. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Más gyanús jel van? Állandóan telefonozik pl? Dugdossa a telefont előled? Késik a melóból? Sokat "haverozik" látogatja az "anyját"?
2020. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"De aztán megszoktam, meg azt hittem a mosástól van."


Nem gondolod, hogy akkor a saját ruháidon is éreznéd?

Ne beszélj még vele, mert úgyis tagadni fog. Próbál még infót szerezni.

2020. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Egyszeri parfumillat lehet egy puszi valami jo uruggyel, de rendszeresen, ha nem masszor, vagy hasonlo, akkor nem igazan.

Feltekenykedes csak ugy ostobasag, de a jogos eberseg az inkabb, minthogy vak legyel. Talan ha beszelsz vele, meg ha tagad is, lathatod, duhvel leplezi-e az ijedseget vagy valoban nem erti.

2020. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Megcsal szerintem.
2020. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Arról a kolléganőről kéne diszkréten információkat szerezni.

Párkapcsolatban él? Gyereke van-e?

Könnyen kaphatónak számít? Netán a fél vállalatnak megvolt már?

2020. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát van rá esély de ne kapkodj. Lehet hogy csak puszi volt. Vagy esetleg megölelték egymást korábban. Esetleg kezet fogtak és onnan került rá az az erős illatú parfüm. Vagy a nő leült valahova, aztán a párod meg utána a helyére ült, vagy munka közben összeért a ruhájuk pl. értekezleten egymás mellett ültek.

Ezek tippek. Csak azt tudom írni hogy érdeklődj a nő felől, és ne a férjedet kérdezd hanem valakit akit ott ismersz. Max rákérdezhetsz a férjednél hogy ki ő mert olyan jó illata van.

2020. febr. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Megcsal. Egyertelmu. Keress fel egy valoperes ugyvedet es forgasd ki.
2020. febr. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Vane lehetősége megcsalni? Változotte a napi rendje? Vannake túlórak amit nem fizetnek ki? Ne kérdezz rá mert egy ff ügyesen hazudik és manipulál. Figyelj első körben, vagy ha van rá mód szervezz spontán dolgokat. Pl bemesz hozzá a munkahelyere egy puszira vagy csak megvarod ott h együtt gyertek haza
2020. febr. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt egy csaj aki egy szanaszét csalt barátnőnek írt egy nagyon sértő véleményt amiben írta hogy szeretőként azon röhögnek a pasival hogy a párja nem veszi észre hogy csalja és h*lyének gondolja hiszen a kocsiban is biztos elhagyott egy-két női hajszálat és a parfümjét se vette észre a pasin. Hagy ne mondjam mit írt szegény szanaszét csalt lányra.


Ezt nem azért írom mert ő lenne az esélye ennek olyan mint a lottó, de azért kezeld ezt a helyzetet óvatosan mert nem biztos hogy csal a férjed az is lehet hogy a hölgy valami szöszt szedett le a kezével a ruhájáról jófejségből és vannak olyan parfümök amik iszonyat erősek. Hol érezted a parfüm illatot a ruháján? Azért az sem mindegy.

2020. febr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyakran érzed rajta az illatot, akkor az azért gyanús. Én nem vagyok az a paranoiás alkat, de azért ez már kicsit tényleg fura.

Azon kívül, hogy a kolléganő csinos, mit láttál még? Milyen lehet a kapcsolatuk?

Szerintem se kérdezz rá kerek perec, mert azt fogja mondani, hogy "ugyan dehogy". Viszont szagolgasd szorgalmasan. Adj magadnak egy kis időt, hogy figyeld.

2020. febr. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!