Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nem gyanús ez a dolog? (lent)

Nem gyanús ez a dolog? (lent)

Figyelt kérdés

Rendeltem egy Canon géphez való objektívet 25%os kedvezménnyel. Raktáron készleten volt. Úgy látszik utolsó darab volt mert a rendelésemtől kezdve már csak megrendelésre lehet igényelni tehát már készleten nincs. És az ára vissza ugrott az eredetire.


Kérdés az hogy nincs e valami aljas oka annak,hogy ilyen gyorsan meg akartak szabadulni egy egyébként nem kifutó terméktől? Ez az obi egy tartós darab és még sokáig lesz a piacon... Esetleg nem lehetséges hogy valami problémás vissza küldött áruról van szó?


Mire figyeljek oda átvételkor?


2017. jan. 7. 22:18
 1/4 anonim válasza:
Bármikor lehet egy ilyen jó vétel, szerintem ezért nem kell aggódnod.
2017. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem személyesen boltban vetted, így 14 napon belül jelezheted az elállási szándékod amennyiben kivetnivalót találsz a termékben, így élhetsz a törvény biztosította jogoddal a visszaküldés és pénz visszafizetés tekintetében.
2017. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy manuális obinál a lencsék felületén kívül kell még mást is nézni?
2017. jan. 8. 00:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ok. Volt nekik egy darab amitől meg akartak szabadulni, ennyi. Lehet hogy nem sokan akarnak ilyet vásárolni és már régóta csücsült raktáron, azért engedtek belőle.
2017. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!