Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez gyanus szituáció lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyanus szituáció lenne?

Figyelt kérdés

A barátnőm, akivel 1.5 éve vagyunk együtt, napi szinten elolvassa a beszélgetéseimet és az emailjeimet. Sokszor "titokban" csinálja, de én tudok róla, hogy megnézte-e. Vagy ha ír valaki nekem, akkor kérdezni, hogy ki írt, mit írt, vagy eleve ő nézi meg a telefonomat ilyenkor. Ez nem is zavar, mert nincs titkolni vqlóm.


Ezzel szemben ő ujjlenyomatos zárat tett a telefonjára (nem most, mindig is így volt), én nem nyúlhatok a telefonjához, mert nem szereti senkitől sem, de elmondása szerint nem rejteget semmit. Ha a laptopján dolgozok otthonról, akkor kilép a facebookjából, és minden egyéb helyről.


Eléggé zavar, zavart mindig is, de már esküdözni is elkezdett nem rég, hogy megnyugodhazok, nincs semmi baj... Ti gyanakodnátok?


2019. dec. 19. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyikőtök se olvassa, vagy mindketten.
2019. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, erre azt mondta, hogy akkor ő sem olvassa az enyémet. Ez tartott fél napig. A legutóbb már sírt is, hogy miért nem bízok benne... Nem tudok egyszerűen kiigazodni rajta. A szakítást is felhoztam ekkor neki, mert biztos, hogy titkol valamit, de végül nem szakítottunk, mert másnap reggel végül megmutatta. Mondtam neki, hogy törölni vagy archiválni én is tudok...
2019. dec. 19. 12:56
 3/16 anonim ***** válasza:

nekem alap, hogy nem. nézegetem másét és ki is lépek laptopon is stb. Ez az ember pirvát szférája. Szerintem ott van ez elcseszve, hogy ő nézegeti a tiédet.


de ez nem jelenti azt, hogy ha épp facebookozok és ott van akkor eltakarom vagy bármi. de attól ez még intim. amikor papír levelek voltak is nemmnyitották ki az emberek egymásét.


meg ha lehetne gondolatot olvasni akkor gondolat olvasót is tennétek egymásra?

2019. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, csekolja tudsz e valamit róla.
2019. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Engem nem az zavar, hogy ő nézi az enyémet, én meg az övét nem. Hanem ha kap egy értesítést, akkor ugye a messenger értesítésében látszik az üzenet első néhány szava. Dolgozok a nappaliban, a telefonját, mellettem hagyta a kanapén. Értesítési hang, rohant oda, hogy nehogy azt is elolvassam (nem volt szándékomban). Engem inkább az aggaszt, hogy titkolhat valamit. Értesítés jön, rohana telefonhoz, a fürdőbe magával viszi, ha a laptopját használom, akkor nem csak a facebookból lép ki, hanem minden egyéb helyről is. Mindig ezt csinálta, pedig tudja, hogy sosem érdekelt engem, hogy elolvassam a beszélgetéseit. Az zavar, hogy 1.5 év után már elég idegesítő ez nekem, és mondtam neki, hogy ha ennyire takargatja a telefont, akkor oldja fel nekem, úgysincs semmi rejtegetni valója. A 1.5 év alatt először ezt 1 hónappal ezelőtt kértem tőle.
2019. dec. 19. 13:11
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Magából indul ki. Tuti hogy félrekur.
2019. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb védekezés a támadás..
2019. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

99 százalék, hogy nem vagy egyedül, van valakije. Azért is nézi a tiédet, mert magából indul ki.

És az, hogy odaszalad, és titkolja, azért van, mert van valakije. Sajnos ez szinte teljesen biztos. Valahogy egyszer mégiscsak gyorsabbnak kéne lenned nála, hogy be tudd ezt bizonyítani saját magad számára is, mert akkor úgy tudsz szakítani vele, hogy lesz értelme.


Sajnálom, de a tapasztalatom minden irányból ezt mondatja velem. (Engem is csaltak meg, én is volt, hogy ellaposodott kapcsolatomban chateltem volt szerelmemmel).

Minden esetben ezek voltak a tünetek, mindig szakítás lett belőle.

Sajnálom, és bár ne lenne igazam, de tuti, hogy van valami krapek.

2019. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#5 mondjuk ha ennyire kényszer nem tudom.


de most gondolj bele nem kell ahhoz semmi komoly, hogy ne akarja valaki, hogy más belenézzen összevissza. pl te se akarnád, hogy lássa mit művelsz itt a gykn :D vagy lehet barátnőivel rólatok is beszélget amit nem akarja, hogy olvass, ami megint tök normális. stb ezer dolog ilyen van.


de az gáz, ha ezt így csinálja és nem megnyugtat, hogy nincs semmi. mert ha ez beleeszi magát beléd az gáz lehet. mert a bizalom rohadt fontos.


szerintem erről beszélhetnél vele. hogy valamit csinálnia kellene, mert ahogy ezt kezeli az aláássa a bizalmad.

2019. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
azt akartam írni, hogy ennyire kényszeres nála.
2019. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!