Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez gyanus szituáció lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyanus szituáció lenne?

Figyelt kérdés

A barátnőm, akivel 1.5 éve vagyunk együtt, napi szinten elolvassa a beszélgetéseimet és az emailjeimet. Sokszor "titokban" csinálja, de én tudok róla, hogy megnézte-e. Vagy ha ír valaki nekem, akkor kérdezni, hogy ki írt, mit írt, vagy eleve ő nézi meg a telefonomat ilyenkor. Ez nem is zavar, mert nincs titkolni vqlóm.


Ezzel szemben ő ujjlenyomatos zárat tett a telefonjára (nem most, mindig is így volt), én nem nyúlhatok a telefonjához, mert nem szereti senkitől sem, de elmondása szerint nem rejteget semmit. Ha a laptopján dolgozok otthonról, akkor kilép a facebookjából, és minden egyéb helyről.


Eléggé zavar, zavart mindig is, de már esküdözni is elkezdett nem rég, hogy megnyugodhazok, nincs semmi baj... Ti gyanakodnátok?


2019. dec. 19. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Már mondtam neki, erre azt mondta, hogy akkor ő sem olvassa az enyémet."

Vajon miért? Mert titkolnivalója van.


" A legutóbb már sírt is, hogy miért nem bízok benne..."

Én is sírtam volna neki így kamuból, hogy és te miért nem bízol bennem?


"A szakítást is felhoztam ekkor neki, mert biztos, hogy titkol valamit, de végül nem szakítottunk, mert másnap reggel végül megmutatta."

De miért várt másnapig? Mert addigra eltüntetett belőle mindent :) Erre rávágtam volna neki, ha szeretnéd böngészni az üzeneteimet előtte nap szólj te is és másnap megkapod, tuti kiverné nála a biztosítékot.


Tapasztalatom szerint az ennyire betegesen féltékeny a párjára aki épp a hűtlen fél, csak próbálja ezt rádvetiteni.

2019. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mint nő mondom, biztosan titkolni valója van.

Mi nem zárjuk le a telefont egymás elől, nyugodtan előtte is merem hagyni, ha mondjuk wc-re, zuhanyozni megyek, mert NINCS titkolnivalóm.


Jobb lesz, ha odafigyelsz.

2019. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

en nem adnek neki lehetoseget, hogy kitorolje a dolgokat

egyik nyugodtabb napon, amikor minden szep es jo, esetleg pont sexeltetek egy hatalmasat, hozdd szoba neki, hogy nagyon fontos a kolcsonos bizalom es legyen szives itt es most feloldani a telefont es odaadni, hogy nezegesd

ha panikba esik, akkor alairta az iteletet es segithetsz neki csomagolni...

2019. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám: holnaptól vagy láthassuk egymás dolgait vagy senki semmit.

Lehet, hogy fikázott az ismerőseinek és nem akarja, hogy lásd. OK, tüntesse el és a jövőre nézve gondolja át, mit ír rólad.

Másik lehetőség az, hogy bepasizott. Hiába töröl mindent le, előbb- utóbb le fog bukni.

Nem tartom korrektnek a viselkedését. A hiszti, zsarolás- bárki részéről- kiborít.

Ez nem párkapcsolat.

2019. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vacakolnék a telefonjával, de vele se.

Tudom, marha könnyű mondani, hogy kuka, - de, hát miféle kapcsolat ez?


Se bizalom, se kölcsönösség, meddig mehet ez?

Már most is zavar, joggal.

Még másfél év múlva még szarabb lesz, bocs

2019. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A haverom nője detto ilyen volt. Rommá csalta éveken keresztül.
2019. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!