Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Harom gyerek mellett megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harom gyerek mellett megcsalt a parom. Azt mondja azert mert nincs itthon szex. De a gyerekek kicsik meg, hogy lehetne szexelni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 10:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
43%

Ha akarod, old meg. Ha elaludtak nem lehet?? A mieink mesét néznek addig míg mi elvonulunk. Persze ez nem olyan izgató mint mikor órákig kényeztetjük egymást, de most ennek örülünk.

Ha nincs kedved hoZzá/nem kívánod/lent van a libidód, az oké, de miért tagadod meg tőle a jót? Szerelmes is abba akivel megcsalt/szereti? Mert ha nem, hát bumm, megesett, emberből van, ez nem a világ vége, hozzád megy haza, a gyermekei anyja vagy.


Egy 2 gyerekes anyuka

2020. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Utilsoval nem értek egyet,ha már félre ment ott már baj van! Nem lehet szemet hunyni felette.
2020. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%
Én se, szerintem őt megcsalták, szemet huny mert nincs önbecsülése, és hogy jobban érezze magát, erre biztat más megcsalt nőket is.
2020. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
50%
:)) nem nem csaltak meg. Nálunk én vagyok a rossz kislány. Engem nem zavar ha a férjem félremegy. Én nem gondolnám hogy visszakellene fogni az emberi vágyakat ha nincs rá különösebb ok. És hogy ne is legyen rá különösebb ok, nem kérném soha ilyesmire a ferjem - marmint hogy egy nőt d.jon egész életében.
2020. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
41%

Nekem ugyan 2 kicsi gyermekem van nem három de ugyanígy gondolhatnám ezt akadálynak ha így állnék hozzá. Van úgy hogy hajnalok hajnalán rontunk egymasnak. De van úgy hogy hetvegén amikor délutáni alvás van akkor. De mindig megtudtuk oldani soha nem volt kifogas nálam a gyermek. Pedig sokszor en is ágynak dölök de ha közeledik felém hajnalban álmomból felkelek mert szeretem a párom nagyon és fontos számomra hogy neki is jó legyen velem. Ahogy neki is fontos hogy Nekem jó legyen ha en kérem.

Próbálj vele beszélgetni erről és ugyan nem tudom meglehet-e menteni ezt a dolgot de nem akarlak megsérteni ha mindig a gyerekek a kifogás akkor nincs min csodalkoznod igazából.

2020. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!