Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg igaz, hogy a gyerekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a gyerekek 10%-át nem is az igazi apja neveli, mert a nő megcsalt és másnak szült gyereket?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értve nem az igazi apja, hogy az "apa" és a gyerek is azt hiszik mindketten, hogy egymás vérrokonai, de közben a nő megcsalta a férfit és a gyerek más férfitól született.


Mert ha tényleg ilyen arányok vannak, akkor erre is kb úgy kellene tömegesen tesztelni az embereket, mint koronavírusra. (Na jó, ez csak túlzás, de értitek.)

Ettől most valahogy elszomorodtam és félni kezdtem, hogy egyszer ezt velem is megcsinálják. 10% azért nem kevés.


2020. máj. 1. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem igaz. Évek óta hozta itt valaki ezt a statisztikát. Ennek az az alapja, hogy egy magán DNS labor egyszer azt nyilatkozva, hogy az általuk végzett vizsgálatok!!! 10%-ban nem a férj az apa. De oda már eleve az fordul, akiben kétely van.
2020. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%

Na ezek azok a titkok, amire legjobb, ha sosem derül fény. Kinek volna jó ezt megtudni? Se az apának, se a gyereknek, se az apukának. Egy csomó házasság tönkremenne, az biztos. Nekem van orvos ismerősöm, és tőle tudom, hogy a kórházi szülészeteken is bebeszélik a hiszékeny apáknak, hogy vércsoport alapján elvileg valóban nem lehetne övé a gyerek (pl. két 0-ás vércsoportúnak nem lehet A vércsoportú gyereke), de mégis "ritkán előfordul" ilyen genetikai malőr. (Pedig a valóságban teljesen kizárt.) Ez egy kegyes hazugság, amivel mindenki jól jár.


Egyébként én úgy tudom, hogy statisztikai adatok szerint a nők harmada legalább egyszer megcsalja a férjét, a férfiak fele pedig a feleségét.

2020. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem igaz.
2020. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
A 10%-ot soknak vélem, de konkrét esetet tudok, amikor csak a bíróságon derült ki a turpisság, mert a nő el akart válni, mivelhogy a férje csalja őt. Konkrétan megjelölt egy gyereket, akit a férje gyerekének vélt, más nőnél. A férj tagadott. DNS vizsgálat során kiderült, hogy a férj rejtett heréjű, tehát gyereke sem lehet. Ekkor a férj ellenkeresetet adott be, mert volt két leányuk (tini korúak), akiket eddig sajátjának vélt. Olyan régen volt (sok évtizeddel ezelőtt), amikor még a fiúkat nem vizsgálgatták az orvosok a rejtett heréjűségre. Rokonom volt a férj védőügyvédje.
2020. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Honnan szopjatok ki folyamatosan ezeket a százalékokat?
2020. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
A #2 válaszoló utolsó mondatáról eszembe jut egy vicc: a Földön minden második ember megcsalja a párját. Ha Te nem csalod meg őt, akkor Téged csal meg ő.
2020. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem igaz. 20% az igazság!
2020. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Olvastam én már 80%-ot is, de senki nem mutat semmi felmérést

Sőt azt sem, hogy miként lehetne ezt mérni?

De a sok válás miatt a sok mozaik családban elé e kisebb a vér szerinti apa szerepe.

De persze, kb. fix eredménnyel lehetne tesztelni.

Talán még az esti szex előtt is, hátha napközben felszedett valamit?

Ne szomorodj ilyen hírek miatt, keress egy rendes nőt, és eszetekbe se fog jutni!

2020. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Baromsag. Amit az elso irt, a maganklinikas teszt, az az igazsag, es ha ugy veszed, hogy mondjuk 100 eleve ketelkedo ferfibol csak 10-nel derult ki, hogy igaza volt, iszonyu kicsi az esely ra, hogy altalanossagban valoban eloforduljon ez. Gondolkozz mar, hany olyan hulye van szerinted, aki 1. nem vedekezik szeretovel 2. teherbe esik 3. ezek utan meg meg is tartja? A harom pont egyszerre nagyon keves esetben valosul meg.

Igen, szeretoje tobb embernek van, mint kene, de ha teherbe is esik a no, altalaban elvetetik inkabb titokban, vagy bevallja a ferjenek a dolgot. Elenyeszo, amikor valoban evek utan derul ki, hogy nem is o az apa.

2020. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#10: a férfiak sem dugnak félre kevesebbet.
2020. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!